Purizon Adult ryby – bez obilnín - výhodné balenie 2 x 12 kg

Purizon Adult ryby – bez obilnín - výhodné balenie 2 x 12 kg

91.99 €

Spokojnosť prinášajúci od top značky Purizon - tento produkt máte po jednoduchej objednávke po zľave za 91.99 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 45 EUR. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Značka: 
SKU: 4260358514659
Do obchodu

Popis

Purizon

Zákazníkmi odporúčaný tovar, populárneho výrobcu Purizon - tento hit môžete zaobstarať s úžasnou cenovkou 91.99 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 45 € a je vaša. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Prirodzená výživa mäsožravých psov stojí v strede záujmu vývoja suchých krmív značky Purizon. Vďaka 70% vybraných živočíšnych prísad obsahuje krmivo Purizon veľké množstvo bielkovín. Obilniny pri výrobe krmív pre psov táto značka zásadne nepoužíva. Purizon vyživuje Vašeho psa tak, ako to zodpovedá jeho prirodzeným potrebám. Ve voľnej prírode tvorí základ stravy psa mäso. Chrup, čeľuste a tráviaci trakt sú preto uspôsobené na spracovanie mäsa a bielkovín. Metabolizmus mäsitej stravy bohatej na bielkoviny a živočíšne bielkoviny funguje u psov lepšie a rýchlejšie ako trávenie obilnín. Prémiové krmivo Purizon bolo preto spracované ze 70 % vybraných živočíšnych prísad – z čerstvo uloveného lososa a kvalitného pstruha. Vďaka 70 % živočíšnych surovín obsahuje krmivo Purizon ryby 38 % cenných bielkovín – je tak ľahko stráviteľné s vysokou znášanlivosťou. Kvôli zlej zúžitkovateľnosti značka Purizon zásadne nepridáva do psích krmív obilniny ani ryžu. Namiesto toho obsahujú krmivá Purizon 30 % kvalitného ovocia, zeleniny a bylín, ktoré podporujú vitalitu a celkové zdravie psa. Prednosti krmiva Purizon ryby: Vysoký obsah bielkovín min. 38 % 70 % vybraných živočíšnych prísad 30 % vybraného ovocia, zeleniny a bylín 0 % obilnín (bezlepkové) Čerstvé ryby pre vysokú znášanlivosť Vyrobené v Rakúsku Bez umelých farbív, ochucovadiel a konzervačných látok Čím je krmivo Purizon ryby pre Vašeho psa tak cenné? Vysoký obsah bielkovín min. 38 %: Psi sú od prírody mäsožravci a potrebujú stravu bohatú na mäso a bielkoviny. Vysoký obsah bielkovín sa pozitívne odráža na zdravie a vitalite psa. Pes vie bielkoviny výborne využiť ako zdroj energie. Preto krmivo Purizon ryby obsahuje veľké množstvo bielkovín. Losos je veľmi kvalitný zdroj bielkovín s vysokou znášanlivosťou. Úplne bez obilnín: Pes by vo voľnej prírode obilniny nekonzumoval a ani jeho tráviaci trakt nie je uspôsobený na spracovanie väčšieho množstva obilnín. Napriek tomu sa obilniny aj tak často používajú ako prídavok do krmív pre psov. Podľa veterinárov môže viesť zvýšený príjem obilnín ku zdravotným problémom, nadváhe a následným ochoreniam. Purizon preto zásadne obilniny pri výrobe krmív pre psov nepoužíva. Ovocie a zelenina ako zdravá alternatíva: Namiesto obilnín či ryže obsahuje suché krmivo Purizon kvalitné ovocie a zeleninu v kombinácii s bylinkami, ktoré podporujú vitalitu a zdravie Vašeho psa. Purizon je kvalitné suché krmivo pre dospelých psov všetkých plemien a veľkostí.

za cenu 91.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce