Purizon Adult Black Angus hovädzie & morka - výhodné balenie 2 x 12 kg

Purizon Adult Black Angus hovädzie & morka - výhodné balenie 2 x 12 kg

47.99 €

Váš obľúbený produkt, čo nám vyrába Purizon - tento tovar si môžete zaobstarať vo výpredajové akciu za 87.99 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsať päť eur. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 4260358514369
Do obchodu

Popis

Purizon

Váš obľúbený tovar, od originálneho výrobcu Purizon - tento artikel čaká na vás vo výhodnej akcii za 87.99 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 45 € a poštovné máte ZADARMO. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Prirodzená výživa mäsožravých psov v strede záujmu vývoja suchých krmív značky Purizon. Vďaka 70% vybraných živočíšnych prísad obsahuje krmivo Purizon veľké množstvo bielkovín. Obilniny pri výrobe krmív pre psov táto značka zásadne nepoužíva. Purizon vyživuje Vášho psa tak, ako zodpovedá jeho prirodzeným potrebám. Vo voľnej prírode tvoria základ stravy psa mäso. Zuby, čeľuste a tráviaci trakt sú preto prispôsobené na spracovanie mäsa a bielkovín. Metabolizmus mäsitej stravy bohatej na bielkoviny a živočíšnych bielkovín funguje u psov lepšie a rýchlejšie ako trávenie obilnín. Prémiové krmivo Purizon bolo preto spracované zo 70 % vybraných živočíšnych prísad – z kvalitného hovädzieho mäsa black angus, jemného morčacieho mäsa a čerstvo uloveného lososa. Vďaka 70 % živočíšnych surovín obsahuje krmivo Purizon black angus moriak 39% cenných bielkovín – je preto ľahko stráviteľné s vysokou znášanlivosťou. Kvôli zlej zužitkovateľnosti značka Purizon zásadne nepridáva do psích krmív obilniny ani ryžu. Namiesto toho obsahujú krmiva Purizon 30 % kvalitného ovocia, zeleniny a bylín, ktoré podporujú vitalitu a celkové zdravie psa. Prednosti krmiva Purizon black angus & moriak: Vysoký obsah bielkovín min. 39 % 70 % vybraných živočíšnych prísad 30 % vybraného ovocia, zeleniny a bylín 0 % obilnín (bezlepkové) Čerstvé mäso black angus pre vysokú znášanlivosť Vyrobené v Rakúsku Bez umelých farbív, ochucovadiel a konzervačných látok Čím je krmivo Purizon black angus moriak pre Vášho psa tak cenné? Vysoký obsah bielkovín min. 39 %: Psy sú od prírody mäsožraví a potrebujú stravu bohatú na mäso a bielkoviny. Vysoký obsah bielkovín sa pozitívne odráža na zdraví a vitalite psa. Pes vie bielkoviny výborne využiť ako zdroj energie. Preto krmivo Purizon black angus obsahuje veľké množstvo bielkovín. Hovädzie mäso black angus slúži ako veľmi kvalitný zdroj bielkovín s vysokou znášanlivosťou a hydinové mäso poskytuje bielkoviny ľahko stráviteľné. Úplne bez obilnín: Pes by vo voľnej prírode obilniny nekonzumoval a ani jeho tráviaci trakt nie je prispôsobený na spracovanie väčšieho množstva obilnín. Napriek tomu sa obilniny často používajú ako prídavok do krmív pre psov. Podľa veterinárov môže viesť zvýšený príjem obilnín k zdravotným problémom, nadváhe a následným ochoreniam. Purizon preto zásadne obilniny pri výrobe krmív pre psov nepoužíva. Ovocie a zelenina ako zdravá alternatíva: Namiesto obilnín či ryže obsahuje suché krmivo Purizon kvalitné ovocie a zeleninu v kombinácii s bylinkami, ktoré podporujú vitalitu psa. Purizon je kvalitné suché krmivo pre dospelých psov všetkých plemien a veľkostí.

za cenu 87.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce