Purizon Adult Black Angus hovädzie & morka - výhodné balenie 2 x 12 kg

Purizon Adult Black Angus hovädzie & morka - 1 kg

21.99 €

Špičkový tovar, s trendy značkou Purizon - tento tovar si môžete objednať extra lacno za 5.99 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsať päť euro a dopravu NEPLATÍTE. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 4260358514376
Do obchodu

Popis

Purizon

Príjemné pocity nadväzujúci od výrobcu Purizon - tento artikel je v tento okamih za takmer veľkoobchodnú cenu 5.99 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Prirodzená výživa mäsožravých psov v strede záujmu vývoja suchých krmív značky Purizon. Vďaka 70% vybraných živočíšnych prísad obsahuje krmivo Purizon veľké množstvo bielkovín. Obilniny pri výrobe krmív pre psov táto značka zásadne nepoužíva. Purizon vyživuje Vášho psa tak, ako zodpovedá jeho prirodzeným potrebám. Vo voľnej prírode tvoria základ stravy psa mäso. Zuby, čeľuste a tráviaci trakt sú preto prispôsobené na spracovanie mäsa a bielkovín. Metabolizmus mäsitej stravy bohatej na bielkoviny a živočíšnych bielkovín funguje u psov lepšie a rýchlejšie ako trávenie obilnín. Prémiové krmivo Purizon bolo preto spracované zo 70 % vybraných živočíšnych prísad – z kvalitného hovädzieho mäsa black angus, jemného morčacieho mäsa a čerstvo uloveného lososa. Vďaka 70 % živočíšnych surovín obsahuje krmivo Purizon black angus moriak 39% cenných bielkovín – je preto ľahko stráviteľné s vysokou znášanlivosťou. Kvôli zlej zužitkovateľnosti značka Purizon zásadne nepridáva do psích krmív obilniny ani ryžu. Namiesto toho obsahujú krmiva Purizon 30 % kvalitného ovocia, zeleniny a bylín, ktoré podporujú vitalitu a celkové zdravie psa. Prednosti krmiva Purizon black angus & moriak: Vysoký obsah bielkovín min. 39 % 70 % vybraných živočíšnych prísad 30 % vybraného ovocia, zeleniny a bylín 0 % obilnín (bezlepkové) Čerstvé mäso black angus pre vysokú znášanlivosť Vyrobené v Rakúsku Bez umelých farbív, ochucovadiel a konzervačných látok Čím je krmivo Purizon black angus moriak pre Vášho psa tak cenné? Vysoký obsah bielkovín min. 39 %: Psy sú od prírody mäsožraví a potrebujú stravu bohatú na mäso a bielkoviny. Vysoký obsah bielkovín sa pozitívne odráža na zdraví a vitalite psa. Pes vie bielkoviny výborne využiť ako zdroj energie. Preto krmivo Purizon black angus obsahuje veľké množstvo bielkovín. Hovädzie mäso black angus slúži ako veľmi kvalitný zdroj bielkovín s vysokou znášanlivosťou a hydinové mäso poskytuje bielkoviny ľahko stráviteľné. Úplne bez obilnín: Pes by vo voľnej prírode obilniny nekonzumoval a ani jeho tráviaci trakt nie je prispôsobený na spracovanie väčšieho množstva obilnín. Napriek tomu sa obilniny často používajú ako prídavok do krmív pre psov. Podľa veterinárov môže viesť zvýšený príjem obilnín k zdravotným problémom, nadváhe a následným ochoreniam. Purizon preto zásadne obilniny pri výrobe krmív pre psov nepoužíva. Ovocie a zelenina ako zdravá alternatíva: Namiesto obilnín či ryže obsahuje suché krmivo Purizon kvalitné ovocie a zeleninu v kombinácii s bylinkami, ktoré podporujú vitalitu psa. Purizon je kvalitné suché krmivo pre dospelých psov všetkých plemien a veľkostí.

za cenu 5.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce