Purina Veterinary Diets Feline OM - Obesity Management - 5 kg

Purina Veterinary Diets Feline OM - Obesity Management - 5 kg

33.99 €

Dnes sme vybrali: od obľúbeného výrobcu Purina Veterinary Diets - tento hit môžete zaobstarať s úžasnou cenovkou 33.99 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

SKU: 7613035164024
Do obchodu

Popis

Purina Veterinary Diets

Výnimočný tovar, od top výrobcu Purina Veterinary Diets - tento produkt máte po jednoduchej objednávke za vynikajúcu cenu 33.99 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Purina Veterinary Diets Feline OM - Obesity Management je špeciálne diétne krmivo určené obéznym mačkám pre redukciu hmotnosti. Nadváha môže mať rôzne príčiny, napr. zmenu metabolizmu. Najčastejšou príčinou je však zvýšený príjem energie v kombinácii s nízkou telesnou aktivitou. Nadváha môže negatívnym spôsobom ovplyvňovať celkové zdravie zvieraťa a je preto vhodné upraviť stravovanie a podávať mačke špeciálne krmivo určené k redukcii hmotnosti. Purina Veterinary Diets Feline OM - Obesity Management obsahuje znížené množstvo kalórií i tuku za zvýšeného obsahu bielkovín. To má za následok zachovania svalstva. Zvýšený podiel balastných látok sa podieľa na zdravom a harmonickom trávení a lahodná chuť krmiva zvyšuje jeho znášanlivosť. Indikácia: Obezita Špecifické vlastnosti výrobku: Znížený obsah energie: receptúra so zníženým množstvom tuku a kalórií pre účinnú redukciu hmotnosti Zvýšený obsah bielkovín: zaisťuje zachovanie svalstva behom diéty Zdravé močové cesty: pôsobia preventívne proti tvorbe močových kameňov

za cenu 33.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce