Purina Veterinary Diets Feline EN - Gastrointestinal - 5 kg

Purina Veterinary Diets Feline EN - Gastrointestinal - 5 kg

77.99 €

Tradičný bestseller, od populárnej značky Purina Veterinary Diets - tento produkt kúpite vo zľavové akciu za 39.99 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsať päť eur. Neplaťte inde viac než musíte.

SKU: 7613035163980
Do obchodu

Popis

Purina Veterinary Diets

V akcii je len tu od obľúbenej spoločnosti Purina Veterinary Diets - tento produkt posielame v úžasnej akcii za 39.99 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Ochorenie zažívacieho ústrojenstva sa u mačiek vyskytuje veľmi často a prejavuje sa zvracaním alebo hnačkou, či už akútnou či chronickou. Zlé trávenie stav ešte zhoršuje. Purina Veterinary Diets Feline EN - Gastrointestinal je veterinárne diétne krmivo, ktoré zažívaciemu traktu uľavuje, a to hlavne vďaka obmedzenému počtu surovín, ktoré sú starostlivo vybrané, aby ich črevá dokázali ľahko vstrebať. O zdravie čriev a harmonickú črevnú mikroflóru sa naviac postarajú prebiotiká. Purina Veterinary Diets Feline EN - Gastrointestinal je ľahko stráviteľné krmivo so zníženým obsahom tuku, minimalizuje tak prácu čriev a je vhodné i pre mačky trpiace ochorením pankreasu. Optimálny pomer minerálnych látok naviac podporuje zdravie močových ciest. Indikácie: Ochorenie zažívacieho traktu Akútna a chronická hnačka Zvracanie Vhodné pri ochorení pankreasu Špecifické vlastnosti výrobku: Obmedzený počet vybraných surovín:/b> pre detoxikáciu zažívacieho traktu, len suroviny, ktoré črevá ľahko vstrebajú, bielkoviny s nízkym alergénnym potenciálom S prebiotickým inulínom:> pre zdravé črevá a harmonickú črevnú mikroflóru Znížený obsah tuku: krmivo je tak ľahko stráviteľné a minimalizuje prácu čriev Zdravé močové cesty: pôsobí preventívne proti tvorbe močových kameňov

za cenu 39.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce