Purina Tidy Cats Lightweight hrudkujúca podstielka Ocean Freshness - 7 l

Purina Tidy Cats Lightweight hrudkujúca podstielka Ocean Freshness - 20 l

23.99 €

Top produkt, s pečaťou kvality Tidy Cats - tento produkt máte na dosah ruky za bombastickú cenu 23.99 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 45€. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 7613037060768
Do obchodu

Popis

Tidy Cats

Dnes je tu pre vás od top výrobcu Tidy Cats - tento hit zaobstaráte takmer zadarmo za 23.99 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Nielen mačky dokážu oceniť hygienické podmienky, ale aj ich hrdí majitelia sú šťastní, keď mačacia toaleta a všetko okolo nej žiari čistotou. Tomu napomáha aj podstielka Tidy Cats Lightweight Ocean Freshness od spoločnosti Purina vďaka svojmu inovatívnemu 4-násobnému účinku. Podstielka spoľahlivo viaže tekutiny a pohlcuje zápach. Jemná vôňa čerstvého morského vánku napomáha eliminovať nepríjemné pachy. Okrem toho je táto podstielka bezprašná, takže sa okolo mačacej toalety neusádza prach a vy nebudete počas čistenia a doplňovania obklopení rušivými oblakmi prachu. Podstielka od Puriny tvorí stabilné hrudky, ktoré sa dajú ľahko vybrať. Tidy Cats Lightweight Hrudkujúca podstielka Ocean Freshness – stručný prehľad: Podstielka pre mačacie toalety Účinok 4 v 1: prispieva k hygienickým a čistým podmienkam Jemná vôňa: vôňa „Ocean Freshness“ pripomína „morský vánok“, neobťažuje vašu mačku a vonia príjemne sviežo pre ľudí Stabilné hrudky: pre ľahké a jednoduché čistenie mačacej toalety Bez prachu: pohodlné čistenie, čisté prostredie bez usadenín prachu Nepretržitá kontrola zápachu: granulát absorbuje a zadržiava tekutiny a pachy, čím bráni šíreniu zápachu Nízka hmotnosť: ľahká preprava

za cenu 23.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce