Purina Pro Plan Veterinary Diets Feline UR ST/OX Urinary kura - 2 x 5 kg

Purina Pro Plan Veterinary Diets Feline UR ST/OX Urinary kura - 2 x 5 kg

35.99 €

Prvotriedný so známou značkou Purina Veterinary Diets - tento artikel čaká na vás za takmer veľkoobchodnú cenu 69.99 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Urobte si radosť.

SKU: 7613035163942
Do obchodu

Popis

Purina Veterinary Diets

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza od populárnej značky Purina Veterinary Diets - tento produkt obchodujeme v jedinečnej akcii za 69.99 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Vy tak neplatíte nič naviac!

  Mačky, ktoré bojujú s ochorením močových ciest, hlavne močovými kameňmi, potrebujú vhodnú stravu. Purina Veterinary Diets Feline UR ST/OX Urinary kura je dokonale prispôsobené ich potrebám. Suché krmivo je vhodné ako kompletné krmivo pre každý deň a vyznačuje sa lahodnou chuťou. Receptúra krmiva Purina Veterinary Diets Feline UR ST/OX Urinary kura je zostavená tak, aby pôsobila proti tvorbe struvitových kameňov a oxalátových kryštáľov. Obsahuje mimo iné malé množstvo horčíka, čo napomáha rozpúšťaniu močových kameňov a znižuje riziko tvorby nových kameňov. Okrem toho má krmivo Purina znížený obsah energie. To pomáha Vášmu tigríkovi udržať si optimálnu hmotnosť. Purina Veterinary Diets Feline UR ST/OX Urinary kura v krátkom prehľade:   Diétne kompletné krmivo pre dospelé mačky Podpora pri liečbe alebo ako prevencia struvitových kameňov a ochorení močových ciest Nízky obsah horčíka: podporuje rozpúšťanie struvitových kameňov a predchádza tvorbe nových struvitových kameňov a oxalátových kryštáľov Optimálny obsah energie: napomáha udržaniu si ideálnej hmotnosti S chutným kuracím mäsom: lahodná chuť, vysoká znášanlivosť Kontraindikácie: nie je vhodné pre gravidné mačky, mačiatka v rastovej fáze a mačky trpiace chronickým ochorením obličiek  

za cenu 69.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce