Purina Pro Plan Veterinary Diets Feline DM s kuracím - 10 x 85 g

Purina Pro Plan Veterinary Diets Feline DM s kuracím - 10 x 85 g

15.29 €

Poctivý výrobok, populárneho výrobcu Purina Veterinary Diets - tento hit zoženiete výhodne za 7.99 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 45 euro. Už sa tešíte na svoju objednávku?

SKU: 7613035217898
Do obchodu

Popis

Purina Veterinary Diets

Váš obľúbený tovar, od známeho výrobcu Purina Veterinary Diets - tento hit zoženiete takmer zadarmo za 7.99 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Nielen ľudia, ktorí trpia cukrovkou, musia dbať na svoje stravovanie, to isté platí aj u mačiek. Purina Veterinary Diets Feline DM s kuracím mäsom je špeciálne upravené na potreby týchto jedincov a pomáha redukovať potrebné množstvo inzulínu - čo je klinicky preukázané. Mokré krmivo je zložené tak, aby zabránilo kolísaniu krvného cukru. Za týmto účelom obsahuje menšie množstvo uhľohydrátov, ktoré spôsobujú rýchly nárast cukru v krvi. Naviac obsahuje aj zvýšené množstvo vitamínu E, ktorý redukuje oxidatívny stres. Purina Veterinary Diets Feline DM s kuracím mäsom môžete podávať mačkám-diabetikom trvalo, zároveň ho možno podávať ako podporné krmivo pri diéte.   Megapack Purina Veterinary Diets Feline DM s kuraťom - prehľad:   Komplexné mokré krmivo pre mačky s cukrovkou Mačkám trpiacim cukrovkou možno krmivo podávať trvalo, v prípade redukcie hmotnosti možno krmivo podávať po dobu nevyhnutne nutnú k dosiahnutiu ideálnej hmotnosti Nižší obsah uhľohydrátov: znižuje riziko kolísania krvného cukru, nízky obsah látok, ktoré spôsobujú jeho stúpanie Vysoký podiel vitamínu E: znižuje oxidatívny stres Klinicky overené: pomáha znižovať potrebné množstvo inzulínu Chutná receptúra: jemné kuracie kúsky v chutnej omáčke Praktické balenie: 10 kapsičiek à 85g Kontraindikácie: Nie je určené pre gravidné alebo dojčiace mačky Nie je určené pre jedince vo vývoji a s chronickými ochoreniami, ktoré vyžadujú zvýšený príjem energie

za cenu 7.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce