PURINA PRO PLAN Medium & Large Adult OPTIDIGEST bez obilnín - Výhodné balenie 2 x 12 kg

PURINA PRO PLAN Medium & Large Adult OPTIDIGEST bez obilnín - Výhodné balenie 2 x 12 kg

49.99 €

Jasný hit, od známej značky Pro Plan - tento artikel čaká na vás extra lacno za 95.99 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 45 € a je vaša. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 7613036731997
Do obchodu

Popis

Pro Plan

Poctivý výrobok, so známou značkou Pro Plan - tento tovar si môžete zakúpiť za skvelú cenu 95.99 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 45 € a poštovné máte ZADARMO. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Rozmaznávajte svojho štvornohého miláčika bezobilninovými granulami PURINA PRO PLAN s klinicky overenou kombináciou živín OPTIDIGEST. Receptúra s maniokom bola vyvinutá odborníkmi na výživu a veterinármi. Obsahuje ideálnu kombináciu živín a životne dôležitých látok, ktoré dospelí psi stredných a veľkých plemien s citlivým trávením potrebujú. Ľahko stráviteľné morčacie mäso zásobuje organizmus zvieraťa cennými živočíšnymi bielkovinami. Suroviny ako prebiotiká a bentonit napomáhajú stabilizovať rovnováhu črevnej mikroflóry, minimalizovať tráviace ťažkosti a zlepšiť konzistenciu stolice. Zdravá receptúra s vitamínmi, minerálnymi látkami, stopovými prvkami a rybím olejom prispieva k dobrej kondícii a agilite psa. Veľmi šetrná metóda varenia zabezpečuje zachovanie originálnej chuti a cenných látok z morčacieho mäsa. Pokrokové krmivo vyvinuté na základe najnovších vedeckých poznatkov s víziou, že optimálna výživa zlepšuje kvalitu života.   PURINA PRO PLAN Medium & Large Adult OPTIDIGEST bez obilnín v krátkom prehľade:   Vyvážené suché krmivo pre psov stredných a veľkých plemien Špeciálne vyvinuté pre psov s veľmi citlivým trávením 100% bezobilninové: maniok miesto obilnín, je bezlepkové a vhodné pre zvieratá trpiace alergiami a neznášanlivosťami Klinicky overená kombinácia živín OPTIDIGEST: preukázateľne prispieva k zdraviu a stabilite črevnej mikroflóry Vyvinuté odborníkmi na výživu a veterinármi: zloženie surovín podľa najnovších vedeckých poznatkov S prebiotikami a bentonitom: podporujú zdravie čriev a zlepšujú konzistenciu stolice Ľahko stráviteľné: receptúra s 16% morčacieho mäsa Šetrne varené: zostanú zachované cenné živiny a pôvodnú chuť

za cenu 95.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce