Purina Dog Chow Puppy Chicken - 14 kg

Purina Dog Chow Puppy Chicken - 14 kg

54.99 €

Špičkový tovar, od známeho výrobcu Dog Chow - tento hit môžete zohnať po zľave za 27.99 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 7613034485809
Do obchodu

Popis

Dog Chow

Poctivý výrobok, čo nám dodáva Dog Chow - tento artikel čaká na vás takmer zadarmo za 27.99 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 45€. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Dog Chow Puppy Chicken je suché krmivo, ktoré bolo špeciálne vyvinuté pre výživu šteniat. Toto krmivo je tiež vhodné pre gravidné a kojace fenky a dospelých psov malých plemien. Zvýšené množstvo bielkovín a tukov poskytuje šteňaťu potrebnú energiu. Pretože sa šteňatá prirodzene pohybujú viac než dospelí psi a potrebujú veľa energie k rastu, energetický požiadavok je tiež logicky oveľa vyšší. Dog Chow Puppy Chicken sa vyrába s lahodným kuracím mäsom a obsahuje vitamín E, ktorý by mal podporovať imunitný systém šteniat. Naviac obsahuje minerály a vitamíny, ktoré sa postarajú o rast silných kostí a zdravé zuby. DHA môže dodatočne podporovať vývoj mozgu behom rastovej fáze. Okrem toho je v tomto suchom krmive obsiahnutá aj čakanka, ktorá podporuje zažívanie šteniat a pomáha vytvárať pozitívne baktérie v čreve. Zároveň vápnik podporuje zdravý rast a posilňuje kosti. Granule majú dva rôzne tvary. Cieľom je povzbudiť šteňa k žuvaniu, čo prispieva k ústnej hygiene. Prednosti krmiva Purina Dog Chow Puppy Chicken: Kompletné krmivo (suché) pre šteňatá Vhodné aj pre gravidné a kojace fenky a dospelých psov malých rás Zvýšený podiel bielkovín a tuku: k pokrytiu zvýšených energetických potrieb S vitamínom E: na podporu imunitného systému Minerály a vitamíny: môžu podporiť rast kostí a zdravé zuby S DHA: pre vývoj mozgu S čakankou: pomáha vytvárať pozitívne baktérie v čreve S kalciom: pre zdravú rastovú fázu 2 tvary granulí: povzbudzujú k žuvaniu a prispievajú k ústnej hygiene Bez umelých prísad

za cenu 27.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce