Purina Dog Chow Mature Adult Chicken - 14 kg

Purina Dog Chow Mature Adult Chicken - 14 kg

54.99 €

Trhom osvedčený produkt, od obľúbenej spoločnosti Dog Chow - tento produkt ponúkame s úžasnou cenovkou 27.99 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsať päť euro a dopravu NEPLATÍTE. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 7613034487742
Do obchodu

Popis

Dog Chow

Trendy od známej značky Dog Chow - tento produkt máte po jednoduchej objednávke s výnimočnou zľavou za 27.99 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Dog Chow Mature Adult s kuracím je krmivo prispôsobené potrebám starších psov (+5). S vekom sa znižuje fyzická aktivita, vďaka čomu je dôležité regulovať váhu psa prostredníctvom vyváženého obsahu bielkovín a tukov. Na podporu lepšej srdcovej funkcie je potom krmivo obohatené o dôležité aminokyseliny. Receptúra krmiva Dog Chow Mature Adult s kuracím mäsom obsahuje aj vitamín A, ktorý pomáha lepšej funkcie očných nervov. Esenciálne omega mastné kyseliny fungujú na podporu lesklej srsti a zdravej kože. Zloženie napomáha tiež lepšej pohyblivosti kostí. Granule obsahujú aj špeciálnu ingredienciu, ktorou je čakanka, rastlina bohatá na prebiotický inulín. Čakanka podporuje zdravé tráviace ústrojenstvo psa a tvorbu pozitívnych baktérií v črevách. Kroketky majú dve rôzne formy, ktoré podnecujú psa na žuvanie, rovnako ako napomáhajú jeho ústnej hygiene. V receptúre bolo kompletne upustené od umelých prísad. Prírodné ingrediencie, ako sú mrkva, špenát, celozrnné obilniny alebo koreň čakanky podporujú zdravý a vitálny psí život v pokročilom veku. Krmivo Purina Dog Chow Mature Adult Chicken v prehľade: Kompletné suché krmivo pre starších psov Primeraný obsah bielkovín a tukov: pre lepšiu kontrolu váhy S vitamínom A: priaznivý pre lepší zrak Esenciálne mastné kyseliny: podporujú zdravú kožu a lesklú srsť Aminokyseliny: napomáhajú lepšej srdcovej funkcie S čakankou: podporuje vznik pozitívnych črevných baktérií Prírodné ingrediencie: napr. mrkva, celozrnné obilniny alebo špenát podporujú vitálny a zdravý život Granule dvoch rôznych tvarov: podnecujú na žuvanie a napomáhajú ústnej hygiene Bez umelých prísad

za cenu 27.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce