Purina Dentalife Snacky - Multipack (70 ks) Small (7-12 kg)

Purina Dentalife Snacky - Multipack (50 ks) Medium (12-25 kg)

9.99 €

Dnes sme vybrali: s pečaťou kvality Dentalife - tento tovar zakúpite za vynikajúcu cenu 9.99 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Značka: 
SKU: 7613036594530
Do obchodu

Popis

Dentalife

Trhom osvedčený produkt, od značky Dentalife - tento produkt dodávame s neuveriteľnou zľavou za 9.99 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 45 € a poštovné máte ZADARMO. Urobte si radosť.

Chrup patrí medzi najdôležitejší nástroj psa. Preto je nevyhnutné udržiavať ho pravidelnou a dôkladnou starostlivosťou čo najdlhšie funkčným. Snacky Dentalife značky Purina podporujú optimálne čistenie zubov vďaka špeciálnej štruktúre, ktorá umožňuje dôkladne vyčistiť i hore dostupné miesta. Dochádza tak k znižovaniu zubného povlaku a kameňa a prevencii ich ďalšej tvorby. Nízkotučná receptúra bez prídavku cukru, umelých farbív a ochucovadiel snackov Dentalife napomáha každodennej starostlivosti o chrup. Purina Dentalife Snacky v krátkom prehľade: snacky pre starostlivosť o chrup psov koncipované pre každodenné použitie: umožňujú dôkladnú a dlhotrvajúcu čistotu špeciálna štruktúra: pre dôkladné čistenie zubov prevencia tvorby zubného povlaku a kameňa: čistí i hore dostupné miesta, napr. zadnú stranu zubov so zdravými, nízkotučnými prísadami bez prídavku cukru bez umelých farbív a ochucovadiel

za cenu 9.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce