Pro Plan Original Adult Chicken - 3 kg

Pro Plan Original Adult Chicken - 3 kg

19.99 €

Poctivý výrobok, od obľúbenej spoločnosti Pro Plan - tento artikel neprepásnite pri časovo obmedzenej akcii za 19.99 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 45€. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 7613036508001
Do obchodu

Popis

Pro Plan

Špičkový tovar, obľúbenej značky Pro Plan - tento produkt objednáte s unikátnou zľavou za 19.99 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsať päť euro a dopravu NEPLATÍTE. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Dospelé mačky, nachádzajúce sa na vrchole svojho života, majú špeciálne nutričné nároky. Obsah živín a energie v Pro Plan Adult je prispôsobený potrebám dospelých mačiek, a tak zostáva Vaša mačka zdravá a vitálna po celý svoj život. Pro Plan Cat Adult s kuraťom obsahuje špeciálnu zmes živín, vitamínov C, E, betakaroténu, arginínu a omega-3 mastných kyselín EPA. OptiRenal zlepšuje funkciu obličiek tým, že ich chráni a spomaľuje ich starnutie. Táto receptúra bola špeciálne vyvinutá na ochranu obličiek dospelých mačiek, pretože problémy s obličkami sú ich najčastejším zdravotným problémom. Pro Plan Cat Adult s kuraťom vyživuje a chráni zároveň: Bielkoviny a uhľohydráty v Pro Plan Cat Adult s kuraťom sú dobre stráviteľné a veľmi dobre vstrebávateľné, tým dochádza k redukcii množstva exkrementov. Vysoký obsah proteínov podporuje tvorbu protilátok účinné antioxidanty pôsobia pozitívne na obranyschopnosť. Kvalitné kura tvorí hlavnú zložku krmiva a je mačkami výborne prijímané. Jedinečný tvar a textúra granúl pomáhajú redukovať tvorbu zubného povlaku a zubného kameňa o 40%. Príroda vybavila každú mačku štyrmi obrannými systémami, ktoré pracujú spolu a chránia tak zdravie. Sú to: koža a srsť, tráviaci systém, vylučovací systém a imunitný systém. Aktuálne výskumy potvrdzujú, že živiny v krmive pomáhajú harmonizovať funkciu týchto systémov, a tým ich i optimálne chrániť. Pro Plan Cat Adult s kuraťom obsahuje tzv. "Natural Feline Protection", ktorá má pozitívne účinky na: Kožu & srsť: vitamín A, kyselina linolová a zinok pre pružnosť a hydratáciu kože. Esenciálne mastné kyseliny z rybieho tuku udržujú srsť hustú a lesklú. Trávenie: zdraviu prospešné obilné zrná, prírodné probiotiká a ryža pre lepšie trávenie, lepšiu stráviteľnosť, redukujú pach trusu. Vylučovanie: je chránené formulou OptiRenal, činnosť obličiek a močových ciest je chránená esenciálnymi minerálmi a kontrolou pH moču. Imunitu: vysoký obsah bielkovín pre tvorbu protilátok a silné antioxidanty pre pohotovú obranu organizmu. Pro Plan krmivo chráni Vašu mačku tým, že pozitívne ovplyvňuje jej imunitný systém, zdravie kože a srsti a zdravé trávenie. Všetky druhy krmiva Pro Plan boli navrhnuté veterinármi v spolupráci s expertmi pre výživu. Pro Plan je kompletné, vyvážené krmivo, ktoré je koncipované s ohľadom na vek a aktivitu mačiek.  

za cenu 19.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce