Pro Plan Medium Puppy OptiStart - 12 kg

Pro Plan Medium Puppy OptiStart - 12 kg

79.99 €

Veľmi obľúbený produkt pochádzajúce od značky Pro Plan - tento produkt objednáte v časovej obmedzenej zľave za 40.99 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 7613035120402
Do obchodu

Popis

Pro Plan

Vynikajúci s trendy značkou Pro Plan - tento produkt máte po jednoduchej objednávke pri časovo obmedzenej akcii za 40.99 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 45€. Neplaťte inde viac než musíte.

Na zdravý vývoj psa v rastovej fáze má zásadný vplyv vyvážená výživa. Krmivo Pro Plan Medium Puppy kuracie s ryžou vyvinuté odborníkmi na výživu a veterinármi rešpektuje špeciálne výživové potreby šteniat stredných plemien s hmotnosťou 10 - 25 kg v prvom roku života. Efektívne zloženie živín OPTISTART dodá Vášmu malému psíkovi všetky životne dôležité živiny potrebné pre optimálny vývoj a zdravý rast. Prídavok kolostra, ktoré obsahuje veľké množstvo protilátok, pomáha vybudovať odolný imunitný systém a šteňa je tak pripravené čeliť každodenným životným výzvam. Celý rad vitamínov, stopových prvkov, minerálnych látok a rybí olej pomáhajú správnemu vývoju a rasta a posilňujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Navyše toto lahodné krmivo pre šteňatá podporuje vývoj zdravých a silných kĺbov a prispieva tak k aktívnemu životu psa. Veľkosť granúl je prispôsobená malým čeľustiam šteniat, jednoducho ich tak rozžuvajú. Toto unikátne krmivo vyvinuté na základe najnovších vedeckých poznatkov si istotne obľúbia všetci malí štvornohí milovníci kuracieho mäsa. Pro Plan Medium Puppy OptiStart v krátkom prehľade: suché krmivo pre šteňatá stredne veľkých plemien s hmotnosťou 10 - 25 kg v dospelom veku špeciálne vyvinuté pre psov v rastovej fáze v prvom roku života klinicky testované zloženie látok OPTISTART: podporuje zdravý rast s obsahom kolostra: prvé mlieko bohaté na protilátky, prispieva k vývoju odolného imunitného systému a k celkovému zdraviu vyvinuté odborníkmi na výživu a veterinármi: pokroková receptúra vyvinutá na základe najnovších vedeckých poznatkov špeciálna formula pre zdravý chrup: látky starajúce sa o psí chrup zdravé kĺby: živiny obsiahnuté v krmive podporujú zdravie kĺbov kúsky kvalitného kuracieho mäsa: lahodný zdroj bielkovín optimálna veľkosť granúl: veľkosť granúl prispôsobená malým čeľustiam šteniat

za cenu 40.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce