Pro Plan Cat Junior 24 x 85 g - Kuracie

Pro Plan Cat Junior 24 x 85 g - Kuracie

18.99 €

Jasný hit, s osvedčenou značkou Pro Plan - tento tovar zakúpite extra výhodne za 18.99 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsať päť eur. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 7613033568619
Do obchodu

Popis

Pro Plan

Jasný hit, s akostnou značkou Pro Plan - tento produkt máte za pár kliknutí extra výhodne za 18.99 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsať päť eur. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Pro Plan Cat Junior je vyvážené, kompletné, šťavnaté krmivo pre malé mačatá (od 6 týždňov do 1 roku veku), gravidné alebo kojacie mačky. V prvom roku života sa buduje komplexná obranyschopnosť organizmu, ktorá chráni tráviaci trakt, močové cesty, srsť a pokožku. Aby sa organizmus malej mačičky vyvíjal správnym spôsobom, potrebuje vyvážené množstvo živín, ktoré sú špeciálne upravené pre podporu dôležitých ochranných systémov. Pro Plan Cat Junior dodáva organizmu mačaťa všetky dôležité živiny – pre zdravý rast a optimálny štart do dlhého a zdravého života! Šťavnaté krmivo je bohaté na kuracie mäso, ktoré dodáva mačati živočíšne bielkoviny. Okrem toho vedci a veterinári vybavili krmivo Pro Cat Junior formulou OptiStart, ktorá prispieva ku zdraviu čriev. Neobvyklá receptúra znižuje riziko rozladenia, obnovuje rovnováhu črevnej mikroflóry a posilňuje obranyschopnosť čriev. Prebiotiká, vitamíny a minerálne látky sú obsiahnuté v optimálnom pomere a podporujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu mačaťa. Založené na starostlivom výbere ľahko stráviteľných surovín, dodáva krmivo Pro Plan Cat Junior organizmu malého mačaťa všetko, čo potrebuje, s chuťou, ktorú miluje! Pro Plan Cat Junior 24 x 85 g šťavnaté krmivo v krátkom prehľade: Kompletné krmivo pre mačatá (od 6 týždňov do 1 roku veku), gravidné či kojacie mačky Vyvážené živiny: pre podporu ochranných systémov S kvalitným kuracím mäsom: optimálne zásobovanie organizmu živočíšnymi bielkovinami OptiStart: pre zdravé črevá, napomáha redukovať tráviace ťažkosti/li> Bohaté na prebiotiká, vitamíny a minerálne látky: pre podporu tráviaceho traktu, močových ciest, srsti a pokožky Starostlivo vybrané, ľahko stráviteľné suroviny

za cenu 18.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce