Prírodný kameň Freak Rock - 60 cm sada: 4 prírodné kamene

Prírodný kameň Freak Rock - 60 cm sada: 4 prírodné kamene, ca. 7 kg

36.99 €

Obľúbený produkt od top značky AquaDeco - tento hit nájdete za úžasnú cenu 30.99 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Značka: 
SKU: 4260092570676
Do obchodu

Popis

AquaDeco

V zľave je od populárnej značky AquaDeco - tento tovar si môžete nechať doručiť pri práve prebiehajúcej akcii za 30.99 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

S týmto výnimočným prírodným kameňom Freak Rock premeníte Vaše akvárium v abstraktnú maľbu s mäkkými, hladkými tvarmi a nádhernou červenou a tmavo zelenou farbou. Práve v spojení s rastlinami vytvorí tento ušľachtilý kameň výnimočný kontrast vo Vašom akváriu. Na zoohite dostanete kameň Freak Rock v praktických sadách, určených pre všetky bežné veľkosti akvárií. Jedinečné a individuálne tvary jednotlivých kameňov umožňujú veľa možností dekorácie - nechajte sa inšpirovať peknými tvarmi týchto výnimočných prírodných kameňov. Bez ohľadu na to, pre akú dekoráciu sa rozhodnete, tu sa fantázii medze nekladú. Tieto sady poskytnú vždy vhodnú kombináciu prispôsobenú veľkosti Vášho akvária. Tieto sady obsahujú výber rôzne veľkých kameňov, ktorý je prispôsobený veľkosti Vášho akvária. Upozornenie: Pretože sa jedná o prírodný produkt, je každý kameň jedinečný, a môže sa mierne odlišovať veľkosťou, tvarom a farbou od uvedených obrázkov. Prírodný kameň Freak Rock je neutrálny a neovplyvní hodnoty vody, preto nie je z pravidla nutné pridanie mäkkej vody. Vaše výhody v prehľade: leštené, úplne nezvyčajné kamene pre vlastný individuálny štýl pekne štruktúrované kamene, ponúkajú veľa možností dekorácie ideálna pre prírodnú dekoráciu akvária v Amano štýle použitím malých, stredne veľkých a veľkých kameňov môžete vytvoriť odlišné skalné útvary k dispozícii v praktických sadách (60cm, 80cm) - presne prispôsobené veľkosti Vášho akvária! Vlastnosti: 60 cm sada 80 cm sada Veľkosť akvária v litroch (ca.): 54 - 84 litrov 72 - 128 litrov Obsiahnuté kamene: 1xL | 3xM 1xL | 5xM Počet kameňov: 4 6 Hmotnosť v kg/sada: ca. 7,0 kg ca. 10,0 kg Veľkosti kameňov: XXL: ca. 35 cm, XL: ca. 25 cm, L: ca. 16 cm, M: ca. 12 cm, S: ca. 6 cm Vlastnosti vody: Neutrálny kameň Upozornenie: Dodanie tohto produktu prebieha priamo od dodávateľa, preto nie je zaručené dodanie do 24 hodín. Produkt dostanete väčšinou 3 - 4 dni po objednaní. Zodpovedajúca faktúra bude zaslaná e-mailom vo formáte PDF.

za cenu 30.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce