Prestige Premium pre papagáje - 20 kg

Prestige Premium pre papagáje - 20 kg

33.49 €

Exkluzívny od producenta Versele Laga - tento produkt obchodujeme v hustej akciu za 33.49 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 5410340222263
Do obchodu

Popis

Versele Laga

Exkluzívny od Versele Laga - tento produkt doručujeme s neuveriteľnou zľavou za 33.49 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Krmivo Prestige Premium je kvalitnou zmesou semien pre papagáje. Jedná sa o kvalitnú potravu s obsahom všetkých životne dôležitých vitamínov. Toto krmivo zabezpečuje najlepšie predpoklady pre pevné perie, krásne, prirodzené farby a dlhý a zdravý život. Samostatné krmivo Prestige Premium je obohatené o Maxi VAM zrnká, ktoré sa starajú o dostatočný prísun vitamínov, aminokyselín a minerálnych látok. Obsahujú tiež ovocné oligosacharidy (Florastimul) pre zdravé zažívanie a obsahujú veľa bielkovín a energie. * Upozornenie: všetky 15 kg balenia tohto výrobcu majú univerzálny obal. Presné zloženie kŕmnej zmesi nájdete na etikete na balíku.

za cenu 33.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce