Prestige krmivo pre papagáje - 4 kg

Prestige krmivo pre papagáje - 4 kg

8.99 €

Dnes sme vybrali: čo berieme od značky Versele Laga - tento artikel neprepásnite po zlacnenie za 8.99 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsať päť euro a dopravu NEPLATÍTE. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 5410340218815
Do obchodu

Popis

Versele Laga

Produkt osvedčený zákazníkmi, od top značky Versele Laga - tento produkt predávame extra výhodne za 8.99 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Kvalitná zmes semien v krmive Prestige pre väčšie papagáje je vyvážené krmivo, ktoré obsahuje všetky životne dôležité vitamíny. Toto krmivo vytvára najlepšie predpoklady pre pevné perie, krásne, prírodné farby a dlhý a zdravý život. Krmivo Versele Laga Prestige pre stredné papagáje v prehľade: Zmes kvalitných semien pre stredné papagáje a hrdličky Veľmi kvalitné a vyvážené Obsahuje všetky základné vitamíny: podporuje krásne a prirodzené sfarbenie peria 100% prírodné: pre zdravý a dlhý život vtákov Balenie (4 kg): zaisťuje optimálnu čerstvosť krmiva Poznámka: Vezmite prosím na vedomie, že zloženie balenie s hmotnosťou 4 kg a 20 kg sa líšia.

za cenu 8.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce