Prepravka Mappa - š 32

Prepravka Mappa - š 32,5 x h 48 x v 29 cm

9.99 €

Kvalitný čo berieme od značky ferplast - tento produkt dodávame s neuveriteľnou zľavou za 9.99 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 8010690166582
Do obchodu

Popis

ferplast

Kvalitný od obľúbenej značky ferplast - tento tovar si môžete zaobstarať vo zľavové akciu za 9.99 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsať päť eur. No a to sa jednoducho oplatí.

Na ceste k zverolekárovi, na výletoch či krátkych prevozoch autom – prepravný box so sklápacím úchytom bude bezpečným domovom pre Vášho miláčika na všetkých cestách! Zabudované vetracie otvory na spodnej vani, v hornej časti aj vo dvierkach zaistí vynikajúcu cirkuláciu vzduchu vo vnútri prepravného boxu. Kovové mriežkované dvierka umožňujú jednoduché a rýchle otváranie a bezpečné uzatváranie boxu. Naviac je možné úplne vybrať. Vďaka 4 zacvakávacím uzáverom (2 na ľavej a 2 na pravej strane) možno spodnú vaňu a hornú časť boxu od seba v priebehu niekoľkých sekúnd oddeliť. Prepravný box je vhodný pre malých psov a mačky či pre drobné zvieratá. Prepravný box Mappa v krátkom prehľade: Praktický prepravný box pre malých psov, mačky a drobné zvieratá Vynikajúca cirkulácia vzduchu: zabudovaný vetrací otvor na hornej časti, spodnej vani aj dvierkach Kovové mriežkované dvierka: rýchle otváranie a bezpečné uzatváranie, sú odnímateľné 4 zacvakávacie zatváranie: spodná vaňa a horná časť sú od seba oddeliteľné Max. záťaž: 5 kg Farba: spodná vaňa: čierna horná časť: biela dvierka: biele Materiál: box: umelá hmota mriežka na dvierkach: kov, lakovaný Rozmery: celkové: š 32,5 x h 48 x v 29 cm vstupný otvor: cca. š 23 x v 23,5 cm rozostup mreží: cca. 2,5 x 2,7 cm postranné vetracie otvory: cca. š 1 x v 9,3 cm Hmotnosť výrobku: 1210 g Upozornenie: Pred prvým použitím opatrne zviera na prepravný box navyknite. Box nie je vhodný pre dlhodobý pobyt zvieraťa. Uistite sa, že v aute nemôže prepravný box skĺznuť. Pri používaní boxu na sedadle spolujazdca vypnite airbagy.

za cenu 9.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce