Prémiová chladiaca podložka Tlapka - d 110 x š 70 cm

Prémiová chladiaca podložka Tlapka - d 110 x š 70 cm

27.99 €

No a toto chcete: od popredného výrobcu zooplus Exclusive - tento artikel objednávajte s výnimočnou zľavou za 27.99 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

SKU: 4054651850220
Do obchodu

Popis

zooplus Exclusive

Tradičný bestseller, originálne od labelu zooplus Exclusive - tento artikel musíte mať po zľave za 27.99 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

S prémiovou podložkou bude Váš pes v horúcich letných dňoch „cool“. Chladiacu podložku môžete vložiť do psieho pelechu alebo položiť na podlahu. Príjemne chladí a je okamžite použiteľná. Chladenie alebo mrazenie pred použitím nie je nutné. V podložke s roztomilým vzorom labiek je obsiahnutá gélová hmota, ktorá je rozvrstvená v 8 komorách a chladí ihneď, ako sa pes na podložku položí. Vďaka jemnej konzistencii a rozdeleniu do viacerých komôr nedochádza k vytláčaniu chladiacej hmoty na stranu. Preto je prémiová podložka vhodná aj pre veľké a ťažké plemená. Malí psi a mačky sa na podložke môžu samozrejme tiež ochladzovať. Ak podložku nepoužívate, môžete ju ľahko zložiť a uschovať. Prémiová chladiaca podložka Tlapka v krátkom prehľade: Kvalitná chladiaca podložka pre psov Z pevného polyesteru Krásny dizajn: s roztomilým vzorom labiek Pevná gélová hmota: vhodná tiež pre veľké a ťažké plemená, pretože sa váhou zvieraťa nevytláča hmota do strán Intenzívne chladenie:masívny chladiaci gél perfektne udržuje chlad 8 chladiacich komôr: chladí okamžite, ako sa zviera na podložku položí Okamžite použiteľná: nie je nutné vopred chladiť alebo mraziť Priestorovo úsporná skladacia Vhodná tiež pre mačky Farba: modrá s bielym vzorom labiek po oboch stranách Materiál: 100% polyester s pevnou gélovou hmotou vnútri Celkový rozmer: d 110 x š 70 cm, d 90 x š 60 cm Údržba: jednoduché čistenie, stačí utrieť vlhkou handričkou Upozornenie: Umiestnite podložku na chladné a suché miesto a chráňte pred priamym slnečným svetlom. Sledujte svojho psa, ak leží na chladiacej podložke, aby neprechladol. Chladiaca podložka nie je odolná proti rozžutiu a rozhryzeniu a môže preto dôjsť k jej poškodeniu. Udržujte výrobok mimo dosahu ostrých predmetov a pred každým použitím skontrolujte povrch. Výrobok nepoužívajte, ak je povrch poškodený. Použité materiály sú netoxické. Neodporúčame prať v práčke.

za cenu 27.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce