Podstielka Tigerino Crystals 6 x 5 l balenie na skúšku! - 3 druhy - Classic

Podstielka Tigerino Crystals 6 x 5 l balenie na skúšku! - 3 druhy - Classic, Lavender & Flower-Power

22.99 €

Trendy od obľúbenej značky Tigerino - tento produkt predávame za úžasnú cenu 22.99 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 45 €, neplatíte poštovné. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 4260358519821
Do obchodu

Popis

Tigerino

Špičkový tovar, čo berieme od značky Tigerino - tento tovar si môžete objednať po zlacnenie za 22.99 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Zásielky nad 45 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Podstielka Tigerino Crystals je k dostaniu aj s príjemnou kvetinovou vôňou! Vyskúšajte 3 druhy podstielky Tigerino Crystals v balení vždy po 5 litroch za zvýhodnenú cenu: Tigerino Crystals, Crystals levanduľa a nový Crystals Flower Power! Silikátové zloženie podstielky pohltí zápach behom niekoľkých sekund! Táto podstielka absorbuje veľké množstvo tekutiny a zápachu jedinečným spôsobom: silikátová podstielka Tigerino Crystals vsiakne takmer také isté množstvo tekutiny ako sama váži. Moč, zápach a zárodky baktérií sú počas niekoľkých sekúnd absorbované; vlhkosť sa vyparí, molekuly zápachu zostanú zachytené. Bezpočetné mikropóry podstielky Tigerino ihneď pohltia všetku vlhkosť a udržia mačaciu toaletu suchú. Využite príležitosť a objednajte si teraz 6 x 5 l podstielky Tigerino Crystals v 3 rôznych variantách za zvýhodnenú cenu! Vlastnosti podstielky Tigerino v prehľade: likviduje zápach počas niekoľkých sekúnd extrémne sajúca - ľahká a hospodárna jednoduché, bezprašné použitie antibakteriálna - uzavrie zárodky v jadre kompostovateľné silikáty, šetrné k životnému prostrediu Úžitkovosť 5 l Tigerino: 1 mačka: cca. 25-35 dní 2 mačky: cca. 15-20 dní 3 mačky: cca. 8-12 dní Upozorňujeme, že táto ponuka platí len pre produkt č. 326771. Viac informácií o produktoch nájdete na nasledujúcich odkazoch: Podstielka Tigerino Crystals Podstielka Tigerino Crystals levanduľa Podstielka Tigerino Crystals Flower Power

za cenu 22.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce