Podstielka JRS Cat's Best Smart Pellets - 20 l

Podstielka JRS Cat's Best Smart Pellets - 20 l

17.99 €

Exkluzívny od spoločnosti Cat's Best - tento produkt dodávame v bombastické akcii za 17.99 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 4002973217429
Do obchodu

Popis

Cat's Best

Exkluzívny od značky Cat's Best - tento produkt kúpite výhodne za 17.99 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 45 €, neplatíte poštovné. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Cat's Best Smart Pellets podstielka, nástupca Nature Gold, je vhodná pre dlhosrsté mačky, pretože sa granulky neprichycujú na ich srsti. Cat's Best Nature Gold je hrudkujúcim stelivom a skladá sa zo 100% z prírodných rastlinných vlákien. Preto môže byť likvidácia hrudiek ľahko vykonaná ich spláchnutím do toalety (prosíme, aby ste dodržiavali miestne predpisy!). Vďaka technike aktívnych drevených vlákien možu byť pachy a vlhkosť dlhodobo naviazané. Ľahké hrudky sa dajú jednoducho odstrániť. Zostatok podstielky môže ostatť v toalete. Týmto je podstielka viac úžitková ako ostatné. Základná náplň vydrží až 7 týždňov. Presvedčte sa sami o európskej jednotke na trhu s podstielkami. Všetky výhody podstielky Cat's Best Nature Gold v prehľade: podstielka z rastlinných vlákien neprichytáva sa na srsti - ideálna pre dlhosrsté mačky vďaka rovnému povrchu peliet kompostovateľná a 100% biologicky odbúrateľná: použitá podstielka môže byť odstránená do kompostu alebo do bio odpadu (prosím, riaďte sa príbalového letáku na likvidáciu) 100% rastlinné vlákna, ktoré viažu pach: na výrobu podstielky boli použité najjemnejšie rastlinnné vlákna, ktoré boli získané z neošetreného regionálneho dreva z jedle alebo smreku. veľmi úžitková: podstielka vydrží až 7 týždňov, úžitkovejšia ako bežné podstielky Super savá - nasaje až 700% vlkosti viac ako je jej objem odpad vo forme hrudiek je možné zlikvidovať v toalete: vyrobená z prírodných rastlinných vlákien, ktoré sa rozložia vo vode podobne ako toaletný papier a preto nespôsobuje žiadne problémy v potrubí. Prosím, použite vždy dostatok vody na likvidáciu! hrudkujúca a málo prašná Upozornenie: Pri likvidácii v toalete nasypať do toalety iba malé množstvo hrudiek, nechať chvíľu rozpustiť a dôkladne spláchnuť. Späť na Cats Best stelivo.

za cenu 17.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce