Podstielka JRS Cat's Best Original - lopatka na trus

Podstielka JRS Cat's Best Original - lopatka na trus

0.99 €

Unikátny čo nám vyrába zooplus Exclusive - tento hit nájdete v akcii za 0.99 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 45 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

SKU: 4054651651124
Do obchodu

Popis

zooplus Exclusive

Akostný od populárnej značky zooplus Exclusive - tento artikel je tu pre vás za vynikajúcu cenu 0.99 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Podstielka Cat's Best Original je prvá podstielka pre mačky, ktorá v sebe kombinuje prírodu a modernú technológiu. Technologicky rafinované aktívne drevené vlákna okamžite absorbujú kvapaliny a pachy a uzavrú ich hlboko vnútri. A to všetko prírodnou cestou, bez chemických prísad. Cat's Best Original tak môžete ponechať v mačacej toalete omnoho dlhšie, až 7 týždňov. Obmedzí sa tak čas a práca spojená s čistením a znovu naplnením toalety, a samozrejme sa znižujú náklady. Cat's Best Original najlepšie funguje, ak pravidelne odstraňujete hrudky a tuhý odpad do biologického odpadu* alebo do vlastnej toalety*. (* Dodržujte prosím miestne vyhlášky a predpisy.) Cat's Best používa iba druhotné drevené suroviny s certifikáciou PEFC z drevospracujúceho priemyslu - nerežeme stromy! Cat's Best je nová generácia udržateľného steliva pre mačky, ktorého jedinečné vlastnosti vychádzajú z technologického know-how nemeckého lídra v technológii rastlinných vlákien. Je vyrobené z obnoviteľných a certifikovaných surovín, je plne biologicky rozložiteľné. Pomáhame životnému prostrediu a zabezpečujeme čistotu mačkám a ľuďom. Vďaka tomu patrí Cat's Best k svetovo najobľúbenejším stelivám pre mačky vyrobených z rastlinných vlákien. Cat´s Best Original v prehľade: Hrudkujúce stelivo Vyrobené z technologicky rafinovaných aktívnych drevených vlákien Prírodné a bez chemických prísad Silný pohlcovač zápachu: absorbuje 7krát vyššie množstvo kvapaliny než je jeho hmotnosť Efektívne a ekonomické: 4,5 kg / 10 l vrece vydrží až 7 týždňov 100% biologicky rozložiteľný a kompostovateľný: jednotlivé hrudky môžu byť likvidované priamo vhodením do toalety, do biokontejneru alebo na kompost (rešpektujte prosím miestne predpisy o odpadoch) Udržateľné a vyrobené z PEFC certifikovaných druhotných drevených surovín Nízka prašnosť Šetrné k labkám aj parketám Jednoduchá preprava - až o 50% ľahšie ako minerálne stelivo Tipy pre užívanie: Pri likvidácii v toalete nasypať do toalety iba primerané množstvo hrudiek! V toalete likvidujte iba jednotlivé znečistené hrudky. Jednotlivé znečistené hrudky vhoďte do toalety a nechajte ich krátko namočené. Potom ich spláchnite dostatočným množstvom vody. Až potom umiestnite ďalší kus hrudiek do toalety. Do záchodu nikdy nevhadzujte väčšie množstvo hrudiek súčasne. Voda musí byť schopná odpad rozptýliť, rozpustiť a častice následne spláchnuť - všetko funguje veľmi jednoducho, čisto a hygienicky. Likvidácia v toalete nie je vhodná pri výmene väčšieho množstva alebo všetkých podstielok - v tomto prípade podstielku zlikvidujte podľa miestnych predpisov o likvidácii odpadu (bio kontajner, prípadne kompost či komunálny odpad). Späť na prehľad podstielok Cat's Best.

za cenu 0.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce