Podstielka JRS Cat's Best Original - lopatka na trus

Podstielka JRS Cat's Best Original - 40 l (cca. 18 kg)

21.99 €

Veľmi žiadaný produkt, s preslávenou značkou Cat's Best - tento artikel sa na vás teší za mimoriadne nízku cenu 21.99 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 45 euro. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Značka: 
SKU: 4002973213094
Do obchodu

Popis

Cat's Best

Najpredávanejšie s pečaťou kvality Cat's Best - tento hit nájdete pri likvidácii skladu za neprekonateľných 21.99 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 45 €, neplatíte poštovné. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Podstielka Cat's Best Original je prvá podstielka pre mačky, ktorá v sebe kombinuje prírodu a modernú technológiu. Technologicky rafinované aktívne drevené vlákna okamžite absorbujú kvapaliny a pachy a uzavrú ich hlboko vnútri. A to všetko prírodnou cestou, bez chemických prísad. Cat's Best Original tak môžete ponechať v mačacej toalete omnoho dlhšie, až 7 týždňov. Obmedzí sa tak čas a práca spojená s čistením a znovu naplnením toalety, a samozrejme sa znižujú náklady. Cat's Best Original najlepšie funguje, ak pravidelne odstraňujete hrudky a tuhý odpad do biologického odpadu* alebo do vlastnej toalety*. (* Dodržujte prosím miestne vyhlášky a predpisy.) Cat's Best používa iba druhotné drevené suroviny s certifikáciou PEFC z drevospracujúceho priemyslu - nerežeme stromy! Cat's Best je nová generácia udržateľného steliva pre mačky, ktorého jedinečné vlastnosti vychádzajú z technologického know-how nemeckého lídra v technológii rastlinných vlákien. Je vyrobené z obnoviteľných a certifikovaných surovín, je plne biologicky rozložiteľné. Pomáhame životnému prostrediu a zabezpečujeme čistotu mačkám a ľuďom. Vďaka tomu patrí Cat's Best k svetovo najobľúbenejším stelivám pre mačky vyrobených z rastlinných vlákien. Cat´s Best Original v prehľade: Hrudkujúce stelivo Vyrobené z technologicky rafinovaných aktívnych drevených vlákien Prírodné a bez chemických prísad Silný pohlcovač zápachu: absorbuje 7krát vyššie množstvo kvapaliny než je jeho hmotnosť Efektívne a ekonomické: 4,5 kg / 10 l vrece vydrží až 7 týždňov 100% biologicky rozložiteľný a kompostovateľný: jednotlivé hrudky môžu byť likvidované priamo vhodením do toalety, do biokontejneru alebo na kompost (rešpektujte prosím miestne predpisy o odpadoch) Udržateľné a vyrobené z PEFC certifikovaných druhotných drevených surovín Nízka prašnosť Šetrné k labkám aj parketám Jednoduchá preprava - až o 50% ľahšie ako minerálne stelivo Tipy pre užívanie: Pri likvidácii v toalete nasypať do toalety iba primerané množstvo hrudiek! V toalete likvidujte iba jednotlivé znečistené hrudky. Jednotlivé znečistené hrudky vhoďte do toalety a nechajte ich krátko namočené. Potom ich spláchnite dostatočným množstvom vody. Až potom umiestnite ďalší kus hrudiek do toalety. Do záchodu nikdy nevhadzujte väčšie množstvo hrudiek súčasne. Voda musí byť schopná odpad rozptýliť, rozpustiť a častice následne spláchnuť - všetko funguje veľmi jednoducho, čisto a hygienicky. Likvidácia v toalete nie je vhodná pri výmene väčšieho množstva alebo všetkých podstielok - v tomto prípade podstielku zlikvidujte podľa miestnych predpisov o likvidácii odpadu (bio kontajner, prípadne kompost či komunálny odpad). Späť na prehľad podstielok Cat's Best.

za cenu 21.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce