Podstielka Golden Grey - 14 kg

Podstielka Golden Grey - 14 kg

11.99 €

Vaše možnosti obohacujúce originálne od labelu Golden - tento artikel neprepásnite v sezónne zľave za 11.99 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 4260066669023
Do obchodu

Popis

Golden

No a toto chcete: od originálneho výrobcu Golden - tento hit zoženiete za úžasnú cenu 11.99 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 45 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Podstielka Golden Grey z jemného bentonitu je u chovateľov mačiek veľmi obľúbená. Všetky výhody podstielky Golden Grey v prehľade: bentonit (zrná: vel.12) s vôňou detského púdru hrudkujúce stelivo 380% savosť bezprašná Íl, ktorý je pre výrobu podstielky Golden Grey používaný, je čisto prírodný produkt, a preto taktiež úplne bezpečný pre Vašu mačku. Vďaka veľkej schopnosti absorpcie (cca. 380% savosť) odstráni Extreme Classic nepríjemné zápachy a pritom prevonia svoje okolie ľahkou vôňou detského púdru. Podstielka je vyrobená z neprašného granulátu, ktorý nezostáva na labkách Vašej mačky. A pretože je s Golden Grey potreba odstraňovať iba hrudky s močom a nie celú podstielku mačacej toalety, je toto hrudkujúce stelivo úspornejšie a jeho použitie jednoduchšie než u bežného ílu. 14 kg Golden Grey zodpovedá zhruba 42,2 kg bežnej podstielky.

za cenu 11.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce