Podstielka Biokat´s Micro - 14 l

7.99 €

Zákazníkmi odporúčaný tovar, od značky Biokat's - tento artikel čaká na vás s výnimočnou zľavou za 7.99 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Zásielky nad 45 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 4002064613840
Do obchodu

Popis

Biokat's

Trhom osvedčený produkt, od výrobcu Biokat's - tento artikel je v tento okamih v jedinečnej akcii za 7.99 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Hrudkujúce stelivo pre mačky, s extra jemnou zrnitosťou - 4 x účinnejšie ako tradičné stelivo pre mačky, maximálna kontrola zápachu, takmer bezprašné, mäkké pre nohy mačky - kvalita z Nemecka Teraz Biokats ponúka majiteľom mačiek novú, extra jemnú podstielku: Biokats Micro. Biokats Micro je dokonalé stelivo pre mačky, 1 liter Biokats Micro viaže minimálne 3 litre tekutín. Absorbcie tejto podstielky Biokats Micro je až 300%. Vďaka tomu je táto nová podstielka od firmy Gimborn veľmi hospodárna v spotrebe a tým aj nutnosťou pre každého šetrílka, ktorý však kladie dôraz na kvalitu. Obsahuje ploché hrudky, čo je ešte produktívnejšie. Je takmer bezprašná! Špecifické vlastnosti produktu v prehľade: 1 liter Biokats Micro viaže minimálne 3 litre tekutiny 300% absorbcie extra jemné zrna pohlcuje maximum zápachu takmer bezprašný (99,8%) mäkký k labkám ekologicky šetrná výroba vyrobené v Nemecku

za cenu 7.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce