PetSafe® FroliCat® multi-laserová hračka pre mačky - 1 kus

PetSafe® FroliCat® multi-laserová hračka pre mačky - 1 kus

22.99 €

Špičkový tovar, od obľúbenej spoločnosti FroliCat - tento tovar si môžete zakúpiť výhodne za 22.99 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 729849162259
Do obchodu

Popis

FroliCat

Neodoláte: čo berieme od značky FroliCat - tento artikel je tu pre vás po zľave za 22.99 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Vďaka tejto hračke z dielne FroliCat prebudíte vo svojom tigríkovi doslova loveckú horúčku. Predmet vrhá na zem dva červené lúče ktoré sa môžu podľa ľubovôle otáčať o 360 stupňov. Ak chce miláčik tieto body uloviť, musí poriadne číhať! Táto hračka chytrého, moderného dizajnu podporuje mačku v hraní a šantení. Poskytne Vášmu miláčikovi zábavu, akciu, pohyb a zároveň ho precvičí v love. Vďaka širokému podstavci hračka pevne stojí, nemusíte sa teda báť, že by podľahla útokom zvieraťa a spadla. Hračku obsluhujú 3 AA batérie. Laser sa po 15 minútach hrania automaticky vypne. Tým šetrí energiu a zabráni tomu, aby sa mačka s laserom hrala príliš dlho. Lov sa s hračkou od FroliCat stane ešte napínavejším! Upozornenie: Tento produkt sa nedá dodať do Švajčiarska! PetSafe® FroliCat® multi-laserová hračka pre mačky - prehľad: Batériami poháňaná zábavná hračka pre mačky S dvoma laserovými bodmi: otáčajú sa o 360 stupňov ľubovoľne, prebúdzajú túžbu po love a udržujú zviera aktívne So širokým soklom: pre bezpečný stoj Automatické vypínanie: šetrí batériu Farba: biela Materiál: umelá hmota Rozmer: cca. Ø 10 x V 20cm Batérie: 3 AA-batérie (nie sú súčasťou balenia) Garancia: 2 roky Upozornenie týkajúce sa správneho použitia: Lov nepolapiteľnej koristi po dlhú dobu je pre zviera neuspokojivý. Aby ste zabránili frustrácii, nemala by hra s predmetom trvať príliš dlho. Navyše by mačka mala vždy byť za svoju snahu odmenená formou maškrty alebo dodatočnej hry, pri ktorej môže predmet polapiť (napr. hra s udičkou, loptičkou, myškou). Tak sa mačka bude tešiť z úspešného lovu a zároveň ju poteší aj ďalšia snaha o ulovení červenej bodky. Dôležité: Predmet nesmie zvieraťu svietiť do očí, inak môže dojsť k poškodeniu zraku! Stupeň nebezpečenstva č. 2: Dostupné laserové žiarenie leží len vo viditeľnom rozsahu [max. 630-680nm]. Preto nie je po krátky čas (do 0,25s) pre oko nebezpečné. Upozornenie: Rovnako ako u každého iného produktu dbajte na to, aby ste zviera mali pri manipulácii s predmetom pod dohľadom. Pravidelne hračku kontrolujte a v prípade, že zistíte poškodenie, tak danú časť vymeňte alebo celú hračku nahraďte. Predídete tak tomu, aby zviera prišlo k úrazu.

za cenu 22.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce