PetSafe® Drinkwell® fontánka 360 - šedo melírovaná

PetSafe® Drinkwell® fontánka 360 - šedo melírovaná

49.99 €

Zákazníkmi odporúčaný tovar, od obľúbenej spoločnosti Drinkwell - tento produkt máte na dosah ruky za úžasnú cenu 49.99 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsať päť eur. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 729849153509
Do obchodu

Popis

Drinkwell

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza s preslávenou značkou Drinkwell - tento tovar si môžete nechať doručiť s úžasnou cenovkou 49.99 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. Urobte si radosť.

Psi a mačky majú radi čerstvú vodu bohatú na kyslík. PetSafe® Drinkwell® fontánka 360 tento problém vyrieši. PetSafe® Drinkwell® fontánka 360 je spojením jedinečného designu a rovnakých predností ako u originálnej fontány Pet. Vodopád nabáda Vaše zviera k tomu, aby viac pilo, Váš pes či mačka sú zásobení dostatkom tekutín, ktoré sú dôležité pre ich zdravie. Mnoho veterinárov odporúča použitie fontánok, lebo sa tak môže znížiť riziko vytvorenia močového piesku a kameňov! Výhodou fontány je zabudovaný zásobník a filter, ktorý zabraňuje tomu, aby sa čiastočky ako chlpy alebo zvyšky krmiva nedostali do pumpy, zároveň zbavuje vodu nežiaduceho zápachu. Vďaka novému designu a použitiu kvalitnej pumpy je fontánka PetSafe® Drinkwell® fontánka 360 takmer bezhlučná. Ďalšou prednosťou tejto fontánky s pitnou vodou je vymeniteľný nástavec, ktorým je možné ovplyvniť tok fontány. Možné je pritom nastaviť jednoduchý, dvojitý, trojitý a štvornásobný výtok vody. Samozrejme v osvedčenej kvalite Drinkwell a s bohatými skúsenosťami, nazbieranými desaťročnou výrobou fontánok. Súčasťou dodávky je filter, ktorý je treba meniť najneskôr raz za 2 týždne. PetSafe® Drinkwell® fontánka 360 v prehľade: vodopád ako z kohútika plynule nastaviteľný tok vody s uhlíkovým filtrom pre čerstvú čistú vodu 4 vymeniteľné nástavce pre nastavenie individuálneho toku vody rampa redukuje špliechanie vody takmer bezhlučná vďaka kvalitnej pumpe zabudovaná nádržka na vodu, množstvo cca. 3,8 litra protišmykové podstavce slaboprúdový systém 12V Dôležité upozornenie: Prístroj musí byť raz týždenne čistený horúcou mydlovou vodou. Pravidelné čistenie je veľmi dôležité, keďže chlpy a iné nečistoty môžu funkčnosť fontány negatívne ovplyvniť. Okrem toho musí byť prístroj pravidelne zbavovaný vodného kameňa. Fontána by mala byť v závislosti na tvrdosti používanej vody vždy po 2 - 4 týždňoch zbavená vodného kameňa napr. pomocou octovej vody, ako je to uvedené v príbalovom letáku. Po čistení alebo odstraňovaní vodného kameňa je potrebné fontánku dobre opláchnuť vodou. Dbajte, prosím, aby bolo vždy vo fontánke dostatočné množstvo vody. Fontána v žiadnom prípade nesmie bežať naprázdno bez vody. V prípade zistenia poruchy, kedy fontána nebola dostatočne zásobená vodou a fungovala bez vody, záruka zaniká. Výmena filtra sa odporúča každé 2 týždne.

za cenu 49.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce