Perfect Fit Cat Dry Indoor 1+ s hovädzím - 750 g Perfect Fit Cat Dry Indoor 1+ s hovädzím

Perfect Fit Cat Dry Indoor 1+ s hovädzím - 750 g Perfect Fit Cat Dry Indoor 1+ s hovädzím

27.99 €

Jasný hit, od značky Perfect Fit - tento artikel je v tento okamih výhodne za 4.79 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 45 € a je vaša. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 5900951281389
Do obchodu

Popis

Perfect Fit

Jedinečná ponuka, od populárneho výrobcu Perfect Fit - tento tovar si môžete zakúpiť vo výhodnej akcii za 4.79 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 45€. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

S Perfect Fit Cat Dry Indoor 1+ bohatým na hovädzie mäso dostane Vaša mačka vyvážené, komplexné krmivo, ktoré bolo vyvinuté v spolupráci s veterinármi a expertmi na výživu špeciálne pre potreby dospelých mačiek. Obsahuje veľké množstvo lahodného hovädzieho mäsa, vyznačuje sa skvelou chuťou a má primeraný obsah tuku a kalórií. Perfect Fit Cat Dry Indoor 1+ s pokročilou „Total 5“ formulou prispieva nielen na udržanie hmotnosti, ale tiež na zdravie močových ciest a tráviaceho ústrojenstva, posilňuje obranyschopnosť a pomáha zlepšiť kvalitu srsti aj pokožky. Naviac obsahuje vlákninu, ktorá znižuje tvorbu chlpových bezoárov. K obmedzeniu nepríjemného zápachu pri vylučovaní bola do krmiva pridaná Yucca Schidigera. Perfect Fit Cat Dry Indoor 1+ s hovädzím mäsom - prehľad: Komplexné suché krmivo pre dospelé mačky od 1 roku Ideálne pre mačky žijúce doma: vyvážený pomer živín Bohaté na hovädzie mäso: dobre stráviteľné proteíny „Total 5“ formula má vplyv na: udržanie hmotnosti zdravie močových ciest zdravé trávenie silnú obranyschopnosť zdravú pokožku a lesklú srsť Nízky obsah kalórií: obsahuje o 15% menej tuku v porovnaní s klasickým krmivom Perfect Fit Adult S prírodnou vlákninou: pomáha znížiť množstvo chlpových bezoárov S Yucca Schidigera: redukuje zápach pri vylučovaní Bez umelých farbív Vyvinuté v spolupráci s veterinármi a špecialistami na výživu Znovu-uzavierateľné balenie

za cenu 4.79 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce