Pedigree Mega Box - rodeo & jumbone maxi 780 g

Pedigree Mega Box - leckerbissen & jumbone mini 3 x 740 g

8.79 €

Veľmi obľúbený produkt populárneho výrobcu Pedigree - tento artikel čaká na vás s unikátnou zľavou za 25.99 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsať päť eur. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 4008429127663
Do obchodu

Popis

Pedigree

Kvalitný čo nám vyrába Pedigree - tento hit nájdete s výnimočnou zľavou za 25.99 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 45€. Neplaťte inde viac než musíte.

Pedigree Mega boxami, ktoré sa skladajú zo známych maškŕt Pedigree, môžete rozmaznávať svojho štvornohého miláčika a tak s ním zažiť pekné chvíle. Chutné dobroty z mäsa ponúkajú skvelú rozmanitosť a môžu poslúžiť ako chutná odmena alebo ako malé občerstvenie. Keďže sú obohatené o vitamíny a minerálne látky, môžu tieto maškrty podporiť zdravie a pohodu vášho psa a pomôcť mu, aby zostal fit. Omega mastné kyseliny môžu podporiť zdravú kožu a lesklú srsť. Umelé arómy boli vynechané úplne. Maškrty sú dostupné v rôznych chuťových variantoch. Tým je postarané o rozmanitosť. Vybrať si môžete z nasledujúcich Pedigree Mega Boxov: 740 g Pedigree Leckerbissen & Jumbone Mini 780 g Pedigree Rodeo & Jumbone Maxi 790 g Pedigree Schmackos: žuvacia maškrta Bližšie informácie o jednotlivých produktoch nájdete na nasledujúcich odkazoch: Pedigree Leckerbissen Pedigree Jumbone Pedigree Rodeo Pedigree Schmackos

za cenu 25.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce