Pedigree Denta Stix - 56 ks Small - pre mladých & malých psov (5-10 kg)

Pedigree Denta Stix - 56 ks Large pre veľkých psov (>25 kg)

11.99 €

Neodoláte: s akostnou značkou Pedigree - tento hit nájdete za perfektnú cenu 11.99 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 45€. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Značka: 
SKU: 5998749121498
Do obchodu

Popis

Pedigree

Veľmi žiadaný produkt, od populárneho výrobcu Pedigree - tento produkt predávame s neuveriteľnou zľavou za 11.99 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 45 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Pre psov znamenajú zuby oveľa viac, ako len nástroj na kúsanie, preto je denná starostlivosť o zuby u psov veľmi dôležitá. Pedigree Denta Stix je pohodlný spôsob starostlivosti o zuby, ktorý priaznivo pôsobí na zuby a ďasná. Vedecké štúdie dokazujú, že Pedigree Denta Stix môže redukovať tvorbu zubného kameňa až o 80%, a to vďaka kombinácii špeciálnej textúry a aktívnych čistiacich látok. Pedigree Denta Stix sú kompletne stráviteľné a nezostávajú po nich žiadne zbytky. Pedigree Dentastix: jedinečná X-forma kombinácia aktívnych zložiek a špeciálnej textúry pri dennom užívaní redukuje zubný kameň až o 80% (vedecky potvrdené) starostlivosť o zuby hrýzením a žuvaním snacku prispôsobená veľkosť snacku pre každého psa k dostaniu i v multibalení Pedigree Dentastix je pohodlným riešením pri starostlivosti o zuby Vášho psa, psík sa stará o svoje zuby tým, že žuje snack. Denta Stix - to sú zdravé a silné zuby. Pedigree Denta Stix sú veľmi chutné, uvidíte, že si ich Váš psík obľúbi.

za cenu 11.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce