Oster holiace hlavy na strihacie strojčeky - holiaca hlava č. 10 (dĺžka 1

Oster holiace hlavy na strihacie strojčeky - holiaca hlava č. 7F (dĺžka 3,2 mm)

26.99 €

Váš obľúbený produkt, od obľúbenej značky Oster - tento hit môžete zohnať po zlacnenie za 26.99 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 45 euro. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Značka: 
SKU: 0034264416420
Do obchodu

Popis

Oster

Zákazníkmi odporúčaný tovar, čo odoberáme od výrobcu Oster - tento tovar si môžete nechať dodať extra lacno za 26.99 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Kvalitné holiace hlavy značky Oster sú určené pre holiace strojčeky Oster. Vďaka jedinečnému kryogennému procesu tvrdnutia sú holiace hlavy v priemere až o 15°C chladnejšie a majú preto dlhšiu životnosť než ostatné holiace hlavy. Okrem toho sa pri výrobe využíva revolučná technológia AgIONTM, vďaka ktorej baktérie, huby a roztoče nemajú žiadnu šancu sa na holiacej hlave usadiť. Skip Tooth holiace hlavy so striedavo skrátenými strihacími zúbkami ľahšie kĺžu po srsti. Pre rozdielne potreby Vašich štvornohých miláčikov vyvinul Oster hneď niekoľko holiacich hláv, preto istotne nájdete tú správnu práve pre Vášho psa! Holiacu hlavu vyberajte podľa typu srsti a požadovanej dĺžky srsti. U holiacich hláv 4, 5, 7F môžete nastaviť rôznu dĺžku strihu na telo Vášho psa. Údaj "F" je označenie pre holiacu hlavu so žiletkou s jemnými zúbkami. Holiace hlavy "F" sú používané hlavne pre hladkú, mäkkú a veľmi jemnú srsť. Skip Tooth holiace hlavy 4, 5 a 7 so striedavo skrátenými holiacimi zúbkami. Určené predovšetkým pre dlhú a zlepenú srsť. Holiaca hlava č. 7 je vhodná hlavne pre splstnatenú srsť a strih hustej srsti. Holiaca hlava č. 10 bola vyvinutá špeciálne pre citlivé miesta, ako je brucho, hlava, tvár, uši, labky a oblasť konečníka. Všetky veľkosti v prehľade: Strihacia hlava Časť tela Dĺžka strihu rovná/dlhá a tvrdá hrubá srsť jemná, kučeravá/vlnitá srsť silná, hustá srsť s podsadou splstnatená srsť Plemená Oster č. 4 Skip Tooth vhodné pre celé telo 9,5 mm x x napr. pudel, bišon, nemecký ovčiak, zlatý retríver, novofundlandský pes Oster č. 5 Skip Tooth vhodné pre celé telo 6,6 mm x x napr. pudel, bišon, nemecký ovčiak, zlatý retríver, novofundlandský pes Oster č. 7 Skip Tooth vhodné pre celé telo - hustá srsť, splstnatená srsť 3,2 mm x x napr. nemecký ovčiak, labradorský retríver, zlatý retríver, čau čau, novofundlandský pes; splstnatená srsť: všetky plemená Oster č. 7F vhodné pre celé telo- krátka srsť, splstnatená srsť 3,2 mm x x x x všetky plemená Oster č. 10 vhodné pre strih na citlivých miestach: hlava, tvár, uši, labky a oblasť konečníka 1,6 mm x x x x všetky rasy (nie je určený pre telo) Dôležité upozornenie: Aby bola zaručená dlhá životnosť strihacích hláv, je nevyhnutné strihacie hlavy pri strihaní každé 3-4 minúty naolejovať. Pri nedostatočnej olejovej vrstve medzi jednotlivými zúbkami dochádza k treniu kovu o kov a strihacia hlava je tak veľmi rýchlo opotrebovávaná. Tieto hlavice sa hodia na nasledujúce strihacie strojčeky značky Oster: Oster strihací strojček Golden A5 Oster PowerPro Ultra strihací strojček Oster PowerMax strihací strojček Ďalšie strihacie strojčeky značky Oster nájdete na nasledujúcich odkazoch: Oster súprava so strihacím strojčekom 220 V

za cenu 26.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce