Osmotický systém OsmoPower 2.0 190 L/d - 190 l/d

Osmotický systém OsmoPower 2.0 190 L/d - 190 l/d

51.99 €

Trhom osvedčený produkt, od firmy Zooplus - tento produkt predávame s extra zľavou za 51.99 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 4030364006406
Do obchodu

Popis

Zooplus

Zákazníkmi odporúčaný tovar, od top výrobcu Zooplus - tento hit môžete získať pri likvidácii skladu za neprekonateľných 51.99 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Osmotický systém OsmoPower 2.0 je reverzná osmotická jednotka, ktorá vďaka membráne s veľmi jemnými pórmi a filtru s aktívnym uhlím vyrába v troch stupňoch mäkkú a čistú osmotickú vodu bez škodlivín. Výkonný systém, ktorý možno používať v sladkovodných i morských akváriách, pracuje bez prúdu, možno ho ľahko inštalovať a pohodlne čistiť. Pre zaistenie optimálnych životných podmienok v akváriách so slanou i sladkou vodou je nevyhnutné vodu zodpovedajúcim spôsobom upraviť. Reverzná jednotka OsmoPower vyrába vďaka membráne s jemnými pórmi a filtru s aktívnym uhlím s 3-stupňovým filtračným systémom obzvlášť mäkkú, čistú osmotickú vodu bez škodlivín. OsmoPower 2.0 je vybavená špeciálnou kvalitnou membránou a filtruje pomocou reverznej osmózy a úplne bez energie škodliviny, viery, látky spôsobujúce tvrdosť vody, baktérie a ďalšie látky z dažďovej a kohútikovej vody. Takto upravenú čistú vodu môžete ďalej upravovať podľa individuálnych potrieb obyvateľov Vášho akvária. I napriek tomu, že jednotka OsmoPower 2.0 pracuje bez prúdu, je veľmi výkonná a vyrobí až 190 litrov čistej osmotickej vody denne. Montáž je veľmi jednoduchá a inštrukcie nájdete v priloženom návode. Pre ľahkú manipuláciu slúži tiež zabudovaný ventil, pomocou ktorého môžete pohodlne odstrániť prefiltrované zvyšky. Osmotický systém OsmoPower 2.0 v krátkom prehľade: Osmotická reverzná jednotka pre úpravu vody pre sladkovodné i morské akvária 3-stupňový čistiaci systém vďaka špeciálnej membráne s jemnými pórmi a filtru s aktívnym uhlím Výkonný: vyrobí až 190 litrov čistej osmotickej vody bez škodlivín denne Efektívne čistenie dažďovej a kohútikovej vody od škodlivín, vírov, baktérií a ďalších látok Pre zodpovedajúcu úpravu vody Prevádzka bez prúdu vďaka reverznej osmóze Ľahká montáž Integrovaný ventil pre bezproblémové odstránenie znečistenej vody

za cenu 51.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce