Nylabone Puppy Starter Kit - malá

Nylabone Puppy Starter Kit - malá

8.49 €

Veľmi obľúbený produkt od obľúbenej spoločnosti Nylabone - tento artikel je tu pre vás za bombastickú cenu 8.49 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsať päť euro a dopravu NEPLATÍTE. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 018214812913
Do obchodu

Popis

Nylabone

Práve je za dobrú cenu populárneho výrobcu Nylabone - tento tovar si môžete nechať doručiť s extra zľavou za 8.49 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 45 € a poštovné máte ZADARMO. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Aj hryzenie je nutné sa naučiť. Nylabone Puppy Starter Kit sú kosti vhodné pre šteňatá do 11kg a zaistí im zábavu a pôžitok z hryzenia. Forma a povaha kostí pomôže Vášmu šteniatku v tom, aby si vytvorilo správne hryzacie návyky a nacvičilo si riadne hryzenie. Set obsahuje 3 kosti s výraznou arómou, ktoré budú psíka lákať k ohrýzaniu. S produktom Starter Kit dostanete jednu mäkšiu kostičku, ktorá je vhodná pre šteniatka od 2 mesiacov, ďalej tvrdšie Dura Chew-kosť pre poctivých hrýzavcov a šteňatá, ktorým už narástli stále zuby, a ďalej jednu kosť, ktorá je celá jedlá a má skvelú príchuť slaniny, ideálne pre jedince vo veku od 6 mesiacov. Nylabone kostičky pre šteňatá sú vyrobené z pevného materiálu a ponúkajú tak dlhý pôžitok zo žuvania. Nylabone Puppy Starter Kit - prehľad:   Štartovací set žuvacích kostí pre šteňatá do 11kg Uspokojuje prirodzenú potrebu zvieraťa žuť Tréning hryzenia: podporuje správne žuvacie návyky a pes ju môže hrýzť podľa ľubovôle Set sa skladá z 3 kostí: Mäkká kosť pre šteňatá od 2 mesiacov Tvrdšie Dura Chew pre vášnivé "kusálky" a šteňatá, ktorým už narástli stále zuby Kosť s lahodnou chuťou slaniny vhodná pre jedince od 6.mesiaca Odolný materiál: zaistí dlhú zábavu zo žuvania Lahodná kuracia aróma alebo príchuť slaniny: nabáda na hryzenie Sprevádzajte svojho psíka aj v období vývoja chrupu, a to vo všetkých jeho etapách Vyrobené v USA Farba: biela/ hnedá Materiál: Kosti pre šteňatá: termoplastická umelá hmota Dura Chew: nylon Rozmer: Kosti pre šteňatá & Dura Chew: cca. D 11,5 x Š 3,5 x V 2cm Hmotnosť: Kosť pre šteňatá: 45g Dura Chew: 44g Kosti: cca. 50g Bezpečnostné upozornenie: Mäkká kosť pre šteňatá a tvrdšie Dura Chew nie sú určené na konzumáciu. Je dôležité, aby ste zvolili správnu veľkosť a druh kosti podľa veku, hmotnosti a sile stisku Vášho psa. Žuvacie kosti, ktoré nie sú určené na konzumáciu by mali byť dostatočne veľké, aby podporovali bočné hryzenie a nie hryzenie hore a dole. Ak sa vo Vašej domácnosti nachádza viac psov, mali by ste zvoliť taký druh kostí, ktoré budú vhodné pre toho najzarytejšieho hryzáka. Hryzenie kosti pre šteniatka so zúbkami a tie so strednou a vysokou odolnosťou nie sú vhodné pre extrémne aktívne hryzáky. Takí psi potrebujú kosti určené práve pre ich intenzitu žuvania. Ak sa domnievate, že Váš psík časť kosti prehltol, odstráňte mu predmet a kontaktujte svojho veterinára. Upozornenie k používaniu: Rovnako ako u každého iného produktu by ste aj tu mali zviera pri manipulácii s predmetom pozorovať a v prípade, že zistíte chybu, tak by ste mali danú časť alebo celý predmet bezodkladne nahradiť. Predídete tak prípadnému poraneniu zvieraťa.

za cenu 8.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce