Nutro Wild Frontier Cat zmiešané balenie - 12 x 85 g

Nutro Wild Frontier Cat zmiešané balenie - 12 x 85 g

15.29 €

Váš obľúbený tovar, od top výrobcu Nutro - tento artikel neprepásnite v hustej akciu za 15.29 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 4008429115325
Do obchodu

Popis

Nutro

Spokojnosť prinášajúci od populárnej značky Nutro - tento produkt kúpite pri likvidácii skladu za neprekonateľných 15.29 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 45 euro. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Krmivo Nutro Wild Frontier Cat poskytuje Vášmu tigríkovi prírodnú výživu, ktorá utíši jeho prirodzenú túžbu po mäse. Predností tohto šťavnatého krmiva je vysoký obsah bielkovín . Maškrtné mačacie jazýčky poteší lahodná chuť paštéty. Výroba krmív Nutro Wild Frontier Cat je založená na filozofii „Clean Feeding“, ktorá vychádza z ľudského výživového trendu „Clean Eating“. V zozname surovín figurujú iba tie suroviny, ktoré majú z nutričného hľadiska význam. Umelé farbivá, ochucovadlá a konzervačné látky nie sú v krmive obsiahnuté, rovnako ako pšenica, mliečne produkty, sója a kukurica. Zmiešané balenie krmív Nutro Wild Frontier je tiež vhodné aj pre nutrične citlivé mačky. Geneticky upravené suroviny nie sú pri výrobe krmív používané. Bezobilninové krmivo pre mačky obsahuje 90% živočíšnych surovín a vývar. Obsah bielkovín je zodpovedajúcim spôsobom vysoký. Krmivo pre mačky je spracovávané veľmi starostlivo a výroba podlieha prísnym kontrolám kvality. Zmiešané balenie obsahuje niekoľko chutných druhov, ktoré obohatia jedálny lístok mačky. Paštéty sú balené v praktických kapsičkách, ktoré uľahčujú každodenné podávanie. V zmiešanom balení sú obsiahnuté nasledujúce varianty: Nutro Wild Frontier s moriakom & kuraťom Nutro Wild Frontier s jahňacím & hovädzím Nutro Wild Frontier s lososom & kuraťom Nutro Wild Frontier Cat zmiešané balenie v krátkom prehľade:   Šťavnaté krmivo (paštéty) pre mačky Vysoký obsah mäsa: 90% živočíšnych surovín a vývar Bez obilnín: vhodné aj pre nutrične citlivé zvieratá „Clean Feeding“: prírodné zloženie, ktoré je inšpirované prirodzenou stravou mačiek Vybrané suroviny: všetky suroviny majú svoju funkciu z nutričného hľadiska, zbytočné suroviny nie sú pridávané Bez: pšenice, sóje, kukurice a mliečnych produktov, bez umelých farbív, ochucovadiel a konzervačných látok, veľmi dobre stráviteľné Bezobilninová receptúra Žiadne genetické úpravy Vynikajúca chuť: vysoká znášanlivosť Praktické kapsičky:uľahčujú podávanie

za cenu 15.29 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce