Nutro Wholesome Essentials Adult pre psov s kuraťom a ryžou - 11 kg

Nutro Wholesome Essentials Adult pre psov s kuraťom a ryžou - 11 kg

112.99 €

Limitovaná edícia produktu od producenta Nutro - tento artikel pořizujte za vynikajúcu cenu 57.99 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 45 EUR. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 4008429117770
Do obchodu

Popis

Nutro

Ponuka pre vás: čo odoberáme od výrobcu Nutro - tento produkt predávame za perfektnú cenu 57.99 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Výživné krmivo bez akýchkoľvek zbytočných prísad, to je krmivo Nutro Wholesome Essentials Adult pre psov s kuracím a ryžou. Suché krmivo obsahuje iba vybrané suroviny a nezahŕňa pšenicu, kukuricu, mliečne produkty, sóju ani umelé prísady . Krmivo pre psov Nutro je určené pre dospelých jedincov stredných plemien a vyznačuje sa skvelou chuťou a vyváženým zložením. Čerstvé kurča je jednou z najdôležitejších prísad a obohacuje krmivo o cenné proteíny a báječné arómy. Ďalšou dôležitou surovinou je ryža: prirodzený zdroj energie, ktorý je dobre stráviteľný a chutný. Nutro Wholesome Essentials Adult pre psov s kuracím mäsom a ryžou obsahuje okrem iného slnečnicový olej a zinok, dve zložky, ktoré prispievajú k zdravej pokožke aj srsti. Toto krmivo možno zvieraťu podávať denne. Nutro Wholesome Essentials Adult pre psov s kuracím mäsom a ryžou - prehľad:   Komplexné suché krmivo pre dospelých psov stredne veľkých plemien S čerstvým kuraťom ako hlavnou surovinou: cenné proteíny, skvelá chuť Ryža: ľahko stráviteľná, prírodný zdroj energie Obsahuje slnečnicový olej a zinok: pre zdravú pokožku a srsť Bez umelých aróm, farbív a konzervantov Žiadne genetické modifikácie Bezpšenice, kukurice, sóje, mliečne produkty: dobre stráviteľné aj pre citlivých jedincov Skvelá chuť: dobre akceptovateľné

za cenu 57.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce