Nutro Hund Grain Free Adult pre malých psov s kuracím mäsom - 1

Nutro Hund Grain Free Adult pre malých psov s kuracím mäsom - 7 kg

85.99 €

Spokojnosť prinášajúci od firmy Nutro - tento hit získate výhodne za 43.49 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 4008429118692
Do obchodu

Popis

Nutro

Najpredávanejšie s preslávenou značkou Nutro - tento hit získate po zlacnenie za 43.49 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 45 euro. Vy tak neplatíte nič naviac!

Nutro vyrába krmiva, ktoré pokrývajú každú fázu života Vášho psíka. Nutro Hund Grain Free Adult Small s kuracím mäsom bolo špeciálne vyvinuté pre potreby psov malých plemien a dodáva psíkovi všetky dôležité suroviny a živiny. Nutro Hund Grain Free Adult Small s kuracím mäsom bolo šetrne pripravené a vyznačuje sa vysokým obsahom živočíšnych proteínov, ktoré pokrývajú každodennú potrebu Vášho psíka. Krmivo neobsahuje obilniny, môžete ho teda podávať aj jedincom citlivým voči strave. Súčasťou zloženia sú iba vybrané zdravé suroviny, preto sa v ňom nevyskytuje pšenica, sója, kukurica, mliečne produkty, umelá aróma, farbiva ani konzervanty. Vďaka šetrnej príprave zostávajú zachované cenné vitalizujúce látky. Krmivo Nutro Grain Free s kuracím mäsom Vás navyše zaujme aj báječnou chuťou a výbornou akceptáciou. Nutro Hund Grain Free Adult Small s kuracím mäsom - prehľad: Kvalitné suché krmivo pre dospelých psov malých plemien Bez obilnín: vhodné pre citlivých jedincov S čerstvým kuracím mäsom: ľahko stráviteľné, vysoký podiel kvalitných, živočíšnych proteínov Šetrná príprava: mnoho živín a vitalizujúcich látok zostáva zachované Skvelá chuť: mnohými psami dobre prijímané Bez umelých aróm, farbív a konzervantov Neobsahuje geneticky upravené suroviny Bez kukurice, mliečnych produktov, sóje a pšenice

za cenu 43.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce