Nutro Grain Free Adult pre mačky s lososom a treskou - 1

Nutro Grain Free Adult pre mačky s lososom a treskou - 1,4 kg

11.49 €

Hit poslednej doby, od populárneho výrobcu Nutro - tento hit môžete získať vo zľavové akciu za 11.49 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 4008429119316
Do obchodu

Popis

Nutro

Špičkový tovar, od top značky Nutro - tento artikel objednávajte za perfektnú cenu 11.49 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Nutro Grain Free Adult pre mačky s lososom a treskou sa vyznačuje podobne ako ostatné produkty tejto rady priehľadnou súpiskou zloženia a veľmi dobrou akceptáciou. Toto suché krmivo pre dospelé mačky je vyrobené veľmi šetrne z čerstvých rýb. Najdôležitejšou zložkou krmiva sú kvalitné živočíšne proteíny entaltén, takže predstavuje optimálny spôsob stravovania Vášho tigríka. Krmivo sa obišlo bez obilnín, mliečnych výrobkov a sóje. Okrem toho pri výrobe neboli použité umelé arómy, farbiva ani konzervanty. Nutro Grain Free Adult pre mačky s lososom a treskou sa vyznačuje skvelou chuťou, je ľahko stráviteľné a môže byť podávané aj jedincom s citlivosťou voči strave. Nutro Grain Free Adult pre mačky s lososom a treskou - prehľad:   Kvalitné suché krmivo pre dospelé mačky Bezobilná receptúra:vhodné pre citlivých jedincov S čerstvými rybami Živočíšne proteíny ako najdôležitejšia zložka: ľahko stráviteľné a chutné Bez umelých aróm, farbív a konzervantov Neobsahuje pšenicu, kukuricu, sóju ani mliečne produkty Bez geneticky upravených surovín Šetrná príprava Lahodná chuť: dobre akceptované mnohými mačkami

za cenu 11.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce