Nutribird P15 Tropical - 10 kg

Nutribird P15 Tropical - 10 kg

83.99 €

Poctivý výrobok, čo odoberáme od výrobcu Versele Laga - tento artikel je v túto chvíľu v hustej akciu za 44.99 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 5410340220382
Do obchodu

Popis

Versele Laga

Prvotriedný od kvalitného výrobcu Versele Laga - tento produkt ponúkame v neopakovateľnej akcii za 44.99 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

NutriBird P 15 Tropical je vyvážené kompletné krmivo v tvare krokiet pre papagáje. Krokety obsahujú všetky dôležité zložky, na rozdiel od bežného krmiva je zamedzené vyberanie iba určitých zložiek, a tak nedochádza k nedostatkom vo výžive. Každá kroketa obsahuje vybrané obilniny, čerstvé ovocie a lúpané arašidy. Krokety sú plnohodnotné a nedochádza k stratám kvôli lúpaniu či vyberaniu. Florastimul podporuje navyše črevnú flóru, a tým sa predchádza tráviacim problémom. Upozornenie: Ak má Vaše zviera ku kroketám spočiatku nedôveru, malo by sa na ne navykať postupne.

za cenu 44.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce