Natural Paradise Kreativ škrabadlo na stenu - krémové

Natural Paradise Kreativ škrabadlo na stenu - krémové

146.99 €

Kvalitný od top výrobcu zooplus Exclusive - tento produkt ponúkame v perfektnej akcii za 146.99 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

SKU: 4054651993965
Do obchodu

Popis

zooplus Exclusive

Vynikajúci od spoločnosti zooplus Exclusive - tento artikel pořizujte s extra zľavou za 146.99 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 45 €, neplatíte poštovné. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Popusťte svojej kreativite uzdu a umiestnite ležiace plochy škrabadla Natural Paradise Kreativ podľa potreby. Škrabadlo pre mačky nestojí voľne v priestore, ale je pripevnené k stene. Podlaha tak zostane voľná a Vy si môžete vybrať, v akej výške umiestnite jednotlivé plochy na ležanie. Kreatívne škrabadlo pozostáva z nástenného panela a ďalších komponentov, ktoré sú k nemu pripevnené. Okrem hrubého dlhého sisalového kmeňa balenie obsahuje dve ležiace plochy: útulnú hojdaciu sieť a vyhliadkovú plošinu s plyšovým lôžkom. Škrabadlo je vyrobené z prírodného dreva, je robustné a ľahko udržiavateľné. Natural Paradise Kreativ škrabadlo na stenu - stručný prehľad: Flexibilné škrabadlo pre mačky Ležiace plochy môžu byť umiestnené podľa potreby: možné upevnenie priamo na stenu v rozostupoch 8,5 cm, nie je nutné vŕtať nové otvory Všestranné využitie: na odpočinok, škrabanie, skákanie a šantenie Vyrobené z neupravených drevených panelov: drevo z trvalo udržateľného lesného hospodárstva Ľahká údržba drevených plôch: v prípade potreby možno jednoducho utrieť Hrubý, dlhý kmeň škrabadla: ideálny pre starostlivosť o pazúriky, obalený prírodným sisalom 2 útulné ležadlá: hojdacia sieť a vyhliadková plošina s mäkkým plyšovým lôžkom, pohodlný okraj, ktorý slúži ako opierka Odnímateľné čalúnenie: možno prať v práčke pri teplote 30°C Farba: krémová Rozmery: Celkové rozmery: max. V 110 x D 78 x Š 54 cm Panel na stenu: B 78 x H 110 cm Hojdacia sieť: Celkové rozmery: D 48 x Š 50 cm Plocha na ležanie: D 37 x Š 35 cm Plošina: Celkové rozmery: Ø 48 x V 8 cm Plocha na ležanie: Ø 33 cm 1 sisalový kmeň: Ø 11 x D 72 cm Pokyny k montáži na stenu: Pred pripevnením škrabadla skontrolujte, či je štruktúra steny na požadovanom mieste montáže vhodná. Montážny materiál nie je súčasťou balenia. V závislosti od stavu a typu steny vám odporúčame obstarať si skrutky a hmoždinky u špecializovaných predajcov. Na betónové, tehlové alebo sádrokartonové steny použite vhodné špeciálne hmoždinky alebo skrutky. Skontrolujte stabilitu škrabadla predtým, než ho sprístupníte Vašej mačke. Stabilitu pravidelne kontrolujte a v prípade potreby dotiahnite skrutky.

za cenu 146.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce