Náhradné hlavice k strihaciemu strojčeku Moser Max50 a Max45 - náhradná strihacia hlava 5 mm

31.99 €

Prestížny s preslávenou značkou Moser - tento artikel objednávajte extra lacno za 31.99 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 45 € a je vaša. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 4015110003328
Do obchodu

Popis

Moser

Prestížny od výrobcu Moser - tento artikel čaká na vás za úžasnú cenu 31.99 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 45 euro. Neplaťte inde viac než musíte.

Strihacia násada je základom každého strihacie strojčeka a je rozhodujúca pre výkon strihania. Všetky precízne brúsené násady z nerezovej ocele sú vyrábané v Nemecku a garantujú extrémne dlhú životnosť, vzhľadom na presný krížový výbrus nástavcov. Strihacie násady pre Moser max45 a Moser max50 sú k dispozícii v rôznych dĺžkach, ktoré sú prispôsobené na rôzne typy a dĺžku srsti. Vďaka leštenému povrchu strihacích násad kĺže strojček ľahko po povrchu srsti a pomáha k jednoduchosti strihania. Okrem toho sú strihacie násady optimálne chladené vďaka ryhovanému povrchu. Dodatočné prebrúsenie nástavcov je možné vďaka pevnej stavbe jednotlivých zúbkov nástavca. Optimálna rezná geometria a perfektne nastavený tlak umožní dokonalé strihanie ako od profesionála! Na zmenu dĺžky strihu môžete použiť sadu 3 nástavcov z nerezovej ocele, ktoré sú vhodné na strihacie hlavice s 0,2 mm, 1 mm, 2 mm a 3 mm. Dĺžka strihu jednotlivých nástavcov je 6 mm, 10 mm a 13 mm. Výhody strihacích násad pre strojčeky Moser max45 und Moser max50: vymeniteľné nástavce pre Moser max45 und Moser max50 precízne vybrúsené nástavce MOSER z nerezovej ocele umožní prispôsobenie strojčeka jednotlivým typom a dĺžkam srsti leštený povrch pre jednoduchšie kĺzanie strojčeka po povrchu srsti ryhovaný povrch optimálne chladí strihacie násady možnosť dodatočného obrúsenia zúbkov násad, vďaka pevnej stavbe jednotlivých zúbkov Vyrobené v Nemecku: presný krížový výbrus zabezpečuje dlhú životnosť strojčeka Všetky veľkosti v prehľade: srsť krátka, drsná, bez podsady srsť krátka, drsná, s podsadou srsť dlhá, jemná, bez podsady srsť dlhá, jemná, s podsadou veľmi vlnitá srsť splstnatená ďalšie miesta, na ktorých možno strojček použiť(okrem tela) Strihacia hlava/dĺžka strihu napr. pre: dalmatínca, dogu napr. pre: jazvečíka, bieleho teriéra, bradáč napr. pre: maltezáka, yorkšírskeho teriéra napr. pre: ši-cu, zlatého retrivéra, bobtaila, Pekinese napr. pre: pudlíka, boloňského psíka, portugalský vodný pes 1,0 mm (30F) x x x vhodné na plstnatú a strapatú srsť, hlavne pre dlhosrsté plemená 2,0 mm (10F) x x x x x vhodné pre podbruško, uši, šiju a tvár 3,0 mm (8,5F) x x x x vhodné pre podbruško, uši, šiju a tvár 5,0 mm (7F) x x chrbát/chrbát - dlhá jemná srsť s podsadou 7,0 mm (5F) x x tvár u psov typu maltezáčik, lhasa Apso 9,0 mm (4F) x x chrbát, pre psov s vlnitou srsťou a s podsadou Upozornenie: Podľa starostlivosti a výberu krmiva sa typ srsti môže u jednotlivých plemien môže odlišovať. Každý pes by mal byť ošetrovaný individuálne podľa štandardov plemena. Náhľad strihacích násad: Náhľad produktu nasadzovacie hrebienky & strihacie hlavy od Moser: 1 mm 2 mm 3 mm 5 mm 7 mm 9 mm Dôležité upozornenie: aby bola zaručená dlhá životnosť strihacích hláv, je nevyhnutné strihacie hlavy pri strihaní každé 3-4 minúty naolejovať. Pri nedostatočnej olejovej vrstve medzi jednotlivými zubami dochádza k treniu kovu o kov a strihacia hlava je tak veľmi rýchle opotrebovaná.

za cenu 31.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce