My Star is an Adventurer - Creamy Snack Superfood miešané balenie - 24 x 15 g

My Star is an Adventurer - Creamy Snack Superfood miešané balenie - 24 x 15 g

6.79 €

Dnes je tu pre vás čo odoberáme od výrobcu My Star - tento tovar si môžete nechať dodať s unikátnou zľavou za 3.99 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 4062911002630
Do obchodu

Popis

My Star

Vynikajúci od obľúbenej značky My Star - tento tovar si môžete zaobstarať v úžasnej akcii za 3.99 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Mačky sú tajuplné stvorenia: Niekedy sú prítulné a jemné, inokedy odmietavé a nervózne. Ale práve tieto protiklady nás fascinujú, preto ich máme radi a sú pre nás hviezdami! My Star Creamy Snack Superfood miešané balenie je chutná krémová desiata v dvoch rôznych variantoch, delikátna a jemná. Pre všetkých dobrodruhov medzi mačkami, ktorí milujú výnimočné gurmánske zážitky a objavovanie nových dobrôt.   Miešané balenie My Star is an Adventurer and loves a Creamy Snack obsahuje dva lahodné varianty so superpotravinami v jemnom kréme.Varianty Moriak s brusnicami a Kačka s jablkami sú balené jednotlivo, ich dávkovanie je preto pohodlné a jednoduché. Tekutý snack je tak každý deň čerstvý a zároveň blahodárne pôsobí na žalúdok. Miešané balenie My Star Creamy Snack Paket (24 x 15 g) obsahuje: 12 x Moriak s brusnicami - Cream 12 x Kačka s jablkami - Cream My Star Creamy Snack v krátkom prehľade: Bez prídavku cukru Nízky obsah kalórií Bez obilnín Bez konzervačných prostriedkov, farbív a dochucovadiel Praktické balenie s jednou porciou - každý deň čerstvé a lahodné

za cenu 3.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce