Modkat mačacia toaleta - biela

Modkat mačacia toaleta - biela

72.99 €

Váš obľúbený produkt, od populárneho výrobcu Modkat - tento produkt máte po jednoduchej objednávke v akcii za 72.99 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 45 euro. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 894601002033
Do obchodu

Popis

Modkat

Produkt osvedčený zákazníkmi, od spoločnosti Modkat - tento hit zaobstaráte po zľave za 72.99 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 45 EUR. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Mačacia toaleta Modkat vyniká inovačným tvarom a moderným designom. Kvalitný plast je extrémne odolný. Hodí sa optimálne do každej miestnosti, lebo vzhľadovo nevyzerá ako toaleta. U toalety Modkat je vstup na hornej strane. Výška toalety je 38 cm a ponúka mačke súkromie a bezpečnosť, ale taktiež dostatok miesta a zároveň udržuje okolie toalety v čistote. Po vykonaní potreby vyskočí mačka z miesta rovno von. Veko má malé otvory, tým slúži ako predložka toalety, lebo guličky podstielky zachytené na labkách spadnú späť do toalety. Praktická a stabilná lopatka je súčasťou balenia. Lopatka môže byť pripevnená k toalete vďaka integrovanému háčiku. Modkat je toaleta, ktorá napomáha udržať čistotu. Je dodaná s odolnou vložkou, ktorá sa vďaka posilnenému okraju optimálne vloží do toalety. Pri čistení sa jednoducho vyberie veko a toaleta sa vyčistí ako obvykle. V prípade kompletného čistenia sa vyberie vložka, odnesie sa ku košu, podstielka sa vysype a nadstavec sa vyčistí vodou. Po usušení sa vloží do toalety, nasype sa podstielka a hotovo. Vrstva steliva o výške cca. 8-10 cm chráni vložku pred poškrabaním. Aby si mačka zvykla na novú toaletu s horným vstupom, postavte Modkat jednoducho na obvyklé miesto. Váš tigrík si istotne na novú toaletu zvykne a potom môžete využívať jej výhody. Toaleta v prehľade: inovatívna mačacia toaleta pre čisté okolie vchod je z vrchnej časti toalety so sivým vreckom na podstielku praktický držiak na boku vrátane lopatky na podstielku rozmery: celkové: D 40 x Š 40 x V 38 cm vchod: D 22 x Š 22 cm

za cenu 72.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce