Mini Pet Trimmer CP-1178 - Kompletný set

Mini Pet Trimmer CP-1178 - Kompletný set

7.99 €

No tak toto je gól: od obľúbenej značky zooplus Exclusive - tento artikel odporúčame výhodne za 7.99 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsať päť euro a dopravu NEPLATÍTE. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

SKU: 4054651736708
Do obchodu

Popis

zooplus Exclusive

Hit poslednej doby, populárneho výrobcu zooplus Exclusive - tento artikel je v túto chvíľu v neopakovateľnej akcii za 7.99 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Zásielky nad 45 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Vy tak neplatíte nič naviac!

Prakticky malý a kompaktný strojček Pet Trimmer CP-1178 sa príjemne drží v ruke a je možno s ním strihať ťažko dostupné či citlivé miesta, ako napríklad labky či hlavu, a je ako stvorený pre malých psov, mačky a drobné zvieratá. Holiaci strojček na batérie je perfektný pomocník pri drobných strihových korektúrach u psov, mačiek a malých zvierat. Obojstranný hrebňn umožňuje dĺžku strihu 3 a 6 mm. Súčasťou dodávaného setu je čistiaca kefa a strihacia hlava. Mini Pet Trimmers CP-1178 v prehľade: Vhodný pre psov, mačky a malé zvieratá Kompaktný a príručný design pre malé korektúry a ťažko dostupné alebo citlivé miesta S otočným hrebeňom pre dĺžku strihu 3 a 6 mm Prevádzka na batérie: je potrebná 1 batéria typu AA (nie je dodávaná) Spotreba energie: 1 Watt Šírka čepele nožníc: 2,7 cm Obsah balenia: Otočný hrebeň: ca. D 4,2 x Š 3,5 cm Čistiaca kefa Strihacia hlava Dôležité upozornenie: aby bola zaručená dlhá životnosť strihacích hláv, je nevyhnutné strihacie hlavy pri strihaní každej 3-4 minúty naolejovať. Pri nedostatočnéej olejovej vrstve medzi jednotlivými zubami dochádza k treniu kovu o kov a strihacia hlava je tak veľmi rýchle opotrebovaná. Pre docielenie dlhej životnosti strojčeka odporúčame čistenie a olejovanie strihacej hlavy po každom použitiu. Upozornenie: Nie je vhodné pre strihananie silnej a dlhej srsti!

za cenu 7.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce