Miešané megabalenie Miamor Cat Snack - 70 x 15 g (6 druhov)

Miešané megabalenie Miamor Cat Snack - 70 x 15 g (6 druhov)

13.99 €

Top produkt, kvalitné značky Miamor - tento hit môžete zohnať s extra zľavou za 13.99 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 45 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 4000158743091
Do obchodu

Popis

Miamor

Práve je za dobrú cenu čo berieme od značky Miamor - tento artikel sa na vás teší extra výhodne za 13.99 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 45 euro. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Krmivá Miamor Cat Snack Creams sú obohatené o celú radu zdraviu prospešných surovín, ktoré prispievajú k dobrej kondícii mačky. Megabalenie obsahuje šesť rôznych lahodných variant. Delikátne krémy budú rozmaznávať maškrtné mačacie jazýčky. Všetky druhy sú bez cukru, farbív a konzervačných látok a majú len nízky obsah kalórií. Vďaka praktickému 15 g baleniu krémy Miamor Cat Snack veľmi ľahko naporcujete. Vytlačíte obsah kapsičky a lahodnú pastu pridáte k bežnému krmivu alebo podáte ako desiatu medzi jednotlivými kŕmeniami. Vašej mačke urobíte radosť a zároveň spravíte niečo pre jej zdravie. Miešané megabalenie Miamor Cat Snack obsahuje nasledujúce varianty: 6 x 15 g Malt-Cream: so sladovým výťažkom, podporuje trávenie a pôsobí preventívne proti tvorbe bezoárov 6 x 15 g Multivitamínový krém: s celou radou vitamínov, pokrýva dennú dávku z 30% 6 x 15 g Pečeňový krém: povzbudzuje metabolizmus 6 x 15 g Sladový krém so syrom: so sladovým výťažkom, podporuje trávenie a pôsobí preventívne proti tvorbe bezoárov 6 x 15 g Lososový krém: s omega-3, posilňuje imunitný systém 5 x 15 g Syrový krém: s vápnikom pre vyvážený pomer minerálnych látok Zmiešané balenie Miamor Cat Snack v krátkom prehľade: Doplnkové krmivo pre mačky so zdraviu prospešnými účinkami So zdraviu prospešnými prísadami: šesť rôznych druhov s rozličnými funkčnými prísadami, ktoré prispievajú k dobrej kondícii organizmu Lahodná receptúra so syrom: krémový pôžitok pre maškrtné mačacie jazýčky Nízky obsah kalórií: bez cukru Bez farbív a konzervačných látok Obsahuje taurín: posilňuje srdce a zrak Vhodné ako desiata alebo prídavok k bežnému krmivu Praktické balenie: ľahké a hygienické servírovanie Detailné informácie o jednotlivých produktoch nájdete pod nasledujúcimi odkazmi: Miamor Cat Confect Malt-Cream Miamor Cat Snack syrový krém Miamor Cat Confect pečeňový krém Miamor Cat Snack lososový krém Miamor Cat Confect sladový krém & sýr Miamor Cat Confect multivitamínový krém

za cenu 13.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce