Miešané balenie Schesir vo vývare 6 x 70 g - 3 druhy

Miešané balenie Schesir vo vývare 6 x 70 g - 3 druhy

5.29 €

Hit poslednej doby, s akostnou značkou Schesir - tento produkt objednáte extra lacno za 4.79 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 8005852143013
Do obchodu

Popis

Schesir

V zľave je originálne od labelu Schesir - tento artikel je v túto chvíľu pri likvidácii skladu za neprekonateľných 4.79 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Stráviť minimálne štyridsať päť € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Schesir sa nevyznačuje iba dobrou chuťou vybraného tichomorského tuniaka a kuracieho mäsa, ale aj tým, že je to zdravé a vyvážené krmivo. Chuť, arómu a konzistenciu krmiva Schesir je neodolateľná aj pre tie najvyberavejšie mačky. Krmivo Schesir je vyrobené pomocou najnovších technológií a jeho výroba je prísne kontrolovaná. Tým je docielená najvyššia kvalita a výborná chuť. Výrobca krmiva Schesir dbá pri výrobe obalov na životné prostredie - na výrobu kartónov je využité minimálne 80 % ekologicky šetrného recyklovaného papiera! Schesir vo vývare je doplnkové krmivo. Miešané balenie Schesir vo vývare 6 x 70 g v prehľade: Doplnkové krmivo pre dospelé mačky 100% prírodná: Receptúra bez žiadnych ďalších prísad v lahodnom vývare pre najlepšiu mäsitú chuť Jemne spracované: dusené a ručne vyrábané Vybrané ingrediencie: obsahuje iba najlepšie kúsky mäsa a rýb S kuracím mäsom bez hormónov a rybami z overeného rybolovu na otvorenom mori S taurínom: posilňuje zrak, nervy a srdcové funkcie S ryžou: na podporu zdravého trávenia Cruelty-free: vyrobené bez laboratórnych pokusov na zvieratách Miešané balenie nasledujúce druhy: 2 x 70 g tuniak 2 x 70 g tuniak s pražmou kráľovskou 2 x 70 g kurací filet

za cenu 4.79 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce