Miešané balenie na skúšku Cosma Nature - 6 x 280 g (6 rôznych druhov)

Miešané balenie na skúšku Cosma Nature - 6 x 280 g (6 rôznych druhov)

12.99 €

Špičkový tovar, od známeho výrobcu Cosma - tento artikel nakupujte za bombastickú cenu 12.99 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 4260358512051
Do obchodu

Popis

Cosma

Dnes je tu pre vás od spoločnosti Cosma - tento hit môžete zohnať pri časovo obmedzenej akcii za 12.99 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 45 € a poštovné máte ZADARMO. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Cosma Nature je prírodné krmivo pre mačky s vysokým podielom rýb alebo mäsa až 75%. Veľa rôznych kombinácii (podľa veľkosti plechovky) s delikátnym tuniakom, jemným kuracím filetom alebo s vynikajúcim lososom - tiež v kombinácii s pečeňou - sa stará o zmenu v miske mačky. Všetky prísady sú dusené vo vlastnej šťave. Vďaka tomu ostáva zachovaná nefalšovaná a čistá chuť - pre mimoriadny zážitok chuti. Presvedčte sa aj Vy o Cosma Nature: Vysoký podiel mäsa- až 75%: zásobuje mäsožravú mačku druhovo s plnohodnotnými proteínmi a má vysokú stráviteľnosť. Prírodné, čerstvé zložky - dusené vo vlastnej šťave: obsahujú prírodné výživné látky a plný, šťavnatý zážitok chutí. Taktiež určená pre citlivé mačky: Cosma Nature pozostáva z malého množstva vybraných zložiek a tým je určená aj pre vyberavé mačky Úplne bez prísad: žiadne umelé sladidlá, arómy ani farbivá. Vysoká kvalita Cosma Nature zodpovedá štandardom ľudskej stravy. Urobte si čuchový test a presvedčte sa sami o výnimočnej Cosma-kvalite: otvorte jednu konzervu a privoňajte zľahka ku krmivu. Zistíte, ako skutočne krmivo vonia a ako chutne vyzerá. Vaša mačka bude s vami určite súhlasiť. Miešané balenia Cosma Nature Vám ponúkamé v rôznych veľkostiach: 6 x 70 g (6 rôznych druhov): pozostáva z jednej konzervy tuniaka, kuracieho filetu, lososa, tuniaka a kreviet, kuracích pŕs a tuniaka, kuracích pŕs a kreviet 6 x 140 g (6 rôznych druhov): pozostáva z jednej konzervy tuniaka, kuracieho filetu, kuracích pŕs a tuniaka, tuniaka a kreviet, kuraťa a lososa, kuraťa a kuracej šunky 6 x 280 g (6 rôznych druhov): pozostáva z jednej konzervy tuniaka, kuracieho filetu, kuracích pŕs a tuniaka, tuniaka a kreviet, kuraťa a lososa, kuraťa a kuracej šunky Rozmazlujte svou kočku láskou i výrobky Cosma! Cosma Nature nyní v novém balení! V důsledku změny designu se může obrázek produktu dočasně lišit od vzhledu dodaného produktu. Vezměte prosím na vědomí, že odrůda tuňáka bude brzy nahrazena novou odrůdou tuňáka pruhovaného. Ďalšie potrebné informácie k produktom získate tu: Cosma Nature 6 x 70 g Cosma Nature 6 x 140 g Cosma Nature 6 x 280 g

za cenu 12.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce