Miešané balenie na skúšku Cosma Nature - 6 x 280 g (6 rôznych druhov)

Miešané balenie na skúšku Cosma Nature - 6 x 140 g (6 rôznych druhov)

6.99 €

Prvotriedný originálne od labelu Cosma - tento hit môžete zaobstarať vo zľavové akciu za 6.99 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 45 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 4260358512044
Do obchodu

Popis

Cosma

Ponuka pre vás: čo berieme od značky Cosma - tento tovar si môžete nechať poslať za jedinečnú cenu 6.99 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Cosma Nature je prírodné krmivo pre mačky s vysokým podielom rýb alebo mäsa až 75%. Veľa rôznych kombinácii (podľa veľkosti plechovky) s delikátnym tuniakom, jemným kuracím filetom alebo s vynikajúcim lososom - tiež v kombinácii s pečeňou - sa stará o zmenu v miske mačky. Všetky prísady sú dusené vo vlastnej šťave. Vďaka tomu ostáva zachovaná nefalšovaná a čistá chuť - pre mimoriadny zážitok chuti. Presvedčte sa aj Vy o Cosma Nature: Vysoký podiel mäsa- až 75%: zásobuje mäsožravú mačku druhovo s plnohodnotnými proteínmi a má vysokú stráviteľnosť. Prírodné, čerstvé zložky - dusené vo vlastnej šťave: obsahujú prírodné výživné látky a plný, šťavnatý zážitok chutí. Taktiež určená pre citlivé mačky: Cosma Nature pozostáva z malého množstva vybraných zložiek a tým je určená aj pre vyberavé mačky Úplne bez prísad: žiadne umelé sladidlá, arómy ani farbivá. Vysoká kvalita Cosma Nature zodpovedá štandardom ľudskej stravy. Urobte si čuchový test a presvedčte sa sami o výnimočnej Cosma-kvalite: otvorte jednu konzervu a privoňajte zľahka ku krmivu. Zistíte, ako skutočne krmivo vonia a ako chutne vyzerá. Vaša mačka bude s vami určite súhlasiť. Miešané balenia Cosma Nature Vám ponúkamé v rôznych veľkostiach: 6 x 70 g (6 rôznych druhov): pozostáva z jednej konzervy tuniaka, kuracieho filetu, lososa, tuniaka a kreviet, kuracích pŕs a tuniaka, kuracích pŕs a kreviet 6 x 140 g (6 rôznych druhov): pozostáva z jednej konzervy tuniaka, kuracieho filetu, kuracích pŕs a tuniaka, tuniaka a kreviet, kuraťa a lososa, kuraťa a kuracej šunky 6 x 280 g (6 rôznych druhov): pozostáva z jednej konzervy tuniaka, kuracieho filetu, kuracích pŕs a tuniaka, tuniaka a kreviet, kuraťa a lososa, kuraťa a kuracej šunky Rozmazlujte svou kočku láskou i výrobky Cosma! Cosma Nature nyní v novém balení! V důsledku změny designu se může obrázek produktu dočasně lišit od vzhledu dodaného produktu. Vezměte prosím na vědomí, že odrůda tuňáka bude brzy nahrazena novou odrůdou tuňáka pruhovaného. Ďalšie potrebné informácie k produktom získate tu: Cosma Nature 6 x 70 g Cosma Nature 6 x 140 g Cosma Nature 6 x 280 g

za cenu 6.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce