Miešané balenie Applaws Selection 12 x 70 g - 3 druhy (rybací výber)

Miešané balenie Applaws Selection 12 x 70 g - 3 druhy (rybací výber)

9.99 €

Neodoláte: od Applaws - tento hit ľahko nájdete extra lacno za 9.99 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 5060122496605
Do obchodu

Popis

Applaws

Neodoláte: s preslávenou značkou Applaws - tento hit môžete zaobstarať v neopakovateľnej akcii za 9.99 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsať päť euro a dopravu NEPLATÍTE. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Applaws krmivo pre mačky je kvalitným doplnkovým krmivom pre mačky, obsahujúce len prírodné suroviny. Ryby, ktoré krmivo obsahuje, boli chytené z mora 'doplhin friendly' metódou a len trvale udržateľnými spôsobmi. V jednom balení 12-tich kapsičiek sú 3 rôzne druhy po 4 kapsičkách: podiel mäsa či rýb nad 50-70% bez použitia farbív, konzervačných látok a dochucovadiel v každom balení 3 druhy najlepšie prísady z prírodných surovín Spolu s Applaws Selection ponúknete Vášmu malému miláčikovi chutné a pestré krmivo. Vaša mačka Vám za to bude vďačná! Rybie Selection obsahuje tieto druhy: 100 % přírodní doplňkové krmivo pro dospělé kočky, neobsahuje žádné jiné ingredience než ty, které jsou uvedeny. tuniak s celými sardelami tuniak s krevetami Black Tiger tuniak s pleskáčom Kuracie Selection obsahuje tieto druhy: 100 % přírodní doplňkové krmivo pro dospělé kočky, neobsahuje žádné jiné ingredience než ty, které jsou uvedeny. kuracie prsia s ryžou kuracie prsia s tekvicou kuracie prsia so špargľou

za cenu 9.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce