Miešané balenie Applaws Adult 12 x 70 g - Varianty so želé

Miešané balenie Applaws Adult 12 x 70 g - Výberový variant

9.99 €

Akostný od kvalitného výrobcu Applaws - tento artikel nakupujte za takmer veľkoobchodnú cenu 9.99 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 5060333437398
Do obchodu

Popis

Applaws

Hit z katalógu: originálne od labelu Applaws - tento produkt ponúkame za úžasnú cenu 9.99 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. No a to sa jednoducho oplatí.

Zmiešané balenie krmív Applaws bude nielen vítanou zmenou na mačacom jedálničku, ale vyslovene gurmánskym zážitkom. Receptúry sú obohatené o taurín a arginín, čo sú látky pre zdravie mačky úplne zásadné. Krmivo obsahuje tiež vybrané kúsky mäsa a nefalšované prírodné suroviny špičkovej kvality. Kuracie mäso je získavané z hydiny žijúcej vo voľnom výbehu a kŕmené stravou bez hormónov a antibiotík. Je tak zdrojom kvalitných bielkovín. Ryby pochádzajú z prírodného rybolovu a sú zdrojom cenných omega-3 a omega-6 mastných kyselín. Krmivo neobsahuje prídavné látky, obilniny ani zemiaky, je tak vhodné i pre nutrične citlivé a alergické mačky. Vlastnosti výrobku: doplnkové krmivo pre mačky vhodné i pre nutrične citlivé a alergické mačky bohaté na prírodné aminokyseliny: pre mačky nevyhnutný taurín a arginín, obsahuje vybrané kúsky mäsa úplne prírodné: suroviny špičkovej kvality, bez prídavných látok bez sacharidov: bez obilnín, lepku a iných zdrojov sacharidov kuracie mäsa z kurčiat žijúcich vo voľnom výbehu, bez hormónov a antibiotík ryby z prírodného rybolovu Kolekcia Applaws Chicken obsahuje tieto druhy: 3 x Kuracie prsia 3 x Kuracie so šunkou 3 x Kuracie so syrom 3 x Kuracie s tekvicou Kolekcia Applaws Fish obsahuje tieto druhy: 3 x Filety z tuniaka 3 x Morské ryby 3 x Makrela a sardinky 3 x Filety z tuniaka a garnely Kolekcia Applaws Supreme obsahuje tieto druhy: 3 x Filety z tuniaka 3 x Morské ryby 3 x Kuracie prsia 3 x Kuracie prsia so syrom Kolekcia Applaws Jelly obsahuje tieto druhy: 3 x Sardinky s krevetami v želé 3 x Kuracie prsia s makrelou v želé 3 x Makrela a pražma v želé 3 x Filety z tuniaka s morskými riasami v želé

za cenu 9.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce